Sennik buty - co oznacza sen o butach?

W senniku buty mają bardzo ważne znaczenie symboliczne. Ciężko jednoznacznie zinterpretować sen o butach. W tym przypadku każdy detal ma znaczenie. Zwróć uwagę jakie to były buty: nowe czy stare. Liczy się kolor butów: białe czy czarne. Znaczenie ma również, czy są to buty sportowe czy na obcasie. Zapewne zaskakujące jest również to, że interpretując w senniku sen o butach inne przesłanie ma to, czy przymierzamy buty czy je kupujemy.

W naszym artykule zebrałyśmy kilkanaście znaczeń snu o butach. Przypomnij sobie, o czym śniłaś/śniłeś i zinterpretuj swój sen o butach.

Sennik: buty na obcasie

Sen, w którym pojawiasz się w butach na obcasie to jasny przekaz wskazujący na kobiecą siłę. Jesteś świadomą swoich zalet kobietą, która zna swoją wartość. W senniku sen o butach na obcasie mówi o skupieniu się na własnym życiu miłosnym. Może brakuje ci drugiej połówki? Mężczyźni śniący o butach na obcasie prawdopodobnie potrzebują kobiecego ciepła i tęsknią za tym. Można też taki sen interpretować w taki sposób, że sam wykazuje skłonności transseksualne.

Jeśli we śnie chodzisz w butach na obcasie, które głośno stukają, to oznacza, że powinnaś postępować odważnie i być pewniejszą siebie.

Sennik: zgubić buty

Sen, w którym zgubiłaś buty ma bardzo mocne przesłanie. To znak, że pogubiłaś się w swoim życiu. Sen dokładnie nie interpretuje na jakiej płaszczyźnie doświadczyłaś zagubienia. Może to dotyczyć sfery zawodowej, prywatnej lub finansowej. 

Jeśli natomiast w swoim śnie zgubiłaś zniszczone  i stare buty, to oznacza, że pozbyłaś się ze swojego życia problemu, który był uciążliwy. To zapowiedź nadejścia dobrej passy, a zakończenia złej. Sennik daje jasno do zrozumienia, że wszystko zależy od stanu obuwia, który pojawił się w naszym śnie. 

Jeśli sen dotyczył zgubienia nowych butów, to lepiej bądź ostrożna i miej głowę na karku.

Zobacz także:

Sennik: przymierzać buty

Sen, w którym przymierzasz buty można bardzo łatwo zinterpretować. Prawdopodobnie stoisz w życiu przed wyborem i chcesz podjąć właściwą i dobrą decyzję. Rozważasz różne opcje za i przeciw. To normalne, zwłaszcza jeśli decyzja dotyczy ważnej sprawy.

Często sen o butach śni się osobom, które stoją w swoim życiu na rozdrożu. Muszą wybrać kierunek i drogę, którą chcą podążać. Każdy z nas chciałby podejmować dobre decyzje ale często zanim to zrobimy mamy w głowie gonitwę myśli i mnóstwo rozterek. Podświadomie śnimy o przymierzaniu butów, ponieważ to obrazuje stan, w którym obecnie się znajdujemy.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Sennik: nowe buty

W senniku buty nowe symbolizują nowy początek. Ale to jeszcze zapewne wiele ci nie mówi. Otóż taki sen o butach można interpretować na różne sposoby. Przed tobą może ciekawa i interesująca podróż? Ale czy chodzi tutaj tylko o podróż fizyczną w nowe nieznane rejony? Otóż nie. Znaczenie snu o nowych butach to także zapowiedź podróży duchowej.

Sen o nowych butach obrazuje również twoje podejście do życia. Jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia. Nie boisz się poszukiwać i lubisz wyzwania. Jest to dla ciebie ekscytujące, a ty nie lubisz monotonii i nudy. Uważasz, że trzeba brać życie pełnymi garściami, żeby za kilka lat nie żałować straconych chwil. Nie zapominaj jednak, że nowe buty z czasem się zniszczą. Twój sen podpowiada ci, żebyś czasami zwolniła tempo. Twój organizm podziękuje ci za to.

Sennik: buty zniszczone

Sen o starych zniszczonych butach nie wróży niczego dobrego. To zapowiedź zbliżających się problemów, zwłaszcza ze zdrowiem. Nie lekceważ snów o zniszczonych butach. Podejdź do tematu na poważnie i przyjrzyj się swojemu zdrowiu. Udaj się do specjalisty, zrób badania. Może okazać się, że właśnie sen o butach przyczynił się do poprawy twojego zdrowia lub uratował ci życie. Takie sygnały nie powinny być ignorowane.

Jest jeszcze inna interpretacja snu o butach. To przestroga przed intrygą ze strony osób, które nie są nam życzliwe, a wręcz chcą nam zaszkodzić.

Jeśli w twoim śnie pojawiły się dziurawe buty, to znaczy, że przed tobą problemy finansowe. Może okazać się, że najbliższy czas nie będzie dla ciebie łaskawy jeśli chodzi o finanse. Ale niech cię to nie smuci, może właśnie sen o dziurawych, zniszczonych butach pomoże ci zapobiec tej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: