Sennik pełen jest snów, które stanowią dla nas ostrzeżenie. Ostatnio pisałyśmy, że sen o śmierci bliskiej osoby zapowiada trudny okres w życiu, a sen o uciekaniu to ważna przestroga. To jednak nie wszystko. Istnieje jeszcze jeden sen, który może przysporzyć nas w nocy o szybsze bicie serca. I również stanowi zły omen. Jest nim sen o robieniu krzywdy. Co dokładnie oznacza i przed czym nas ostrzega? 

Ten sen to bardzo zły omen 

Nikt nie chciałby, żeby stała mu się krzywda. Chcemy też ochronić przed nią swoich bliskich. Często o tym myślimy, co potem może odbijać się na naszych snach. A ich znaczenie jest dla nas przestrogą.

Sen o robieniu krzywdy jest jednym z tych, których zdecydowanie nie chcemy ujrzeć w nocy. Niezależnie od tego, czy ta krzywda dzieje się nam, czy to my ją wyrządzamy. Ta sprawa ma jednak ogromne znaczenie, gdy zamierzamy interpretować ten sen. Sami zobaczcie, co on oznacza. 

Zobacz także: 

Co oznacza sen o wyrządzaniu krzywdy? 

Ten sen może być przede wszystkim przestrogą dla nas. Jeżeli widzimy w nim, że to nam dzieje się krzywda, wówczas powinniśmy zachować czujność, bo będziemy potrzebowali ochrony - fizycznej lub psychicznej. Ktoś w rzeczywistości będzie próbował nas skrzywdzić i w pojedynkę nie uda nam się przed tym obronić. Warto zatem poprosić o wsparcie kogoś, komu ufamy.

A co jeżeli to my wyrządzamy komuś krzywdę we śnie? To może oznaczać, że chowamy do tej osoby żal i powinniśmy przepracować to uczucie, bo zatruwa nam ono życie. W tej chwili należy odciąć się od przeszłości i znaleźć w sobie siłę do wybaczenia. Inaczej staniemy się sfrustrowani, co również negatywnie wpłynie na nasze życie. 

Zobacz także: 

Zobacz także: