Trzy linie Intimissimi na zimę to kolejno Soft Casual, Romantic Winter i Elegance. Wszystkie w odcieniu seksownej czerni.

Oryginalny design, wyrazisty barwy, dżentelmeńska elegancja i nuta dandysa – to główne źródła inspiracji dla Soft Casual. Intimissimi podjęło się kreatywne reinterpretacji mody męskiej, co zaowocowało stworzeniem zaskakującej linii, pełnej sensualności oraz nieodpartej siły kobiecości. Romantic Winter ma z kolei przywodzić na myśl zimowe wieczory spędzane w domowym zaciszu. Koniecznie z sypiącym za oknem śniegiem. Ta bielizna ma być po prostu ultra kobieca i romantyczna.

Poprzez propozycje z linii Elegance Intimissimi chce podkreślić nieco inny charakter kobiety – odważnej, silnej i pewnej siebie. Mniej znaczy więcej, a najprostsze rozwiązania bywają najlepsze. W jej garderobie niezawodnie znajdziemy koronki, aksamit, miękkie dzianiny i plisy.

Nam podoba się każda z tych linii i z pewnością zajrzymy do Intimissimi w poszukiwaniu idealnego body na zimę 2016 czy czarnego biustonosza.

ZOBACZ TEŻ:

RILKE! BIELIZNA POLSKIEJ MARKI