Seks oralny - najlepsze pozycje

Seks oralny zapewnia niesamowitą bliskość i przeważnie jest potwierdzeniem silnej więzi i otwartości między kochankami. Często pozycję do seksu oralnego wybieramy instynktownie, tak żeby było wygodnie jednej i drugiej stronie. Na temat seksu oralnego powstało sporo mitów, owiany też jest nutką tajemnicy. Prawda jest taka, że w seksie oralnym między dwojgiem partnerów nie istnieje tylko jedna słuszna pozycja, a całość może być doskonałym pierwszym etapem zbliżenia.

Seks oralny dlaczego go unikamy?

Unikanie seksu oralnego przez partnerów jest często spowodowane m.in. wstydem (nie chcemy się otworzyć na drugą osobą i pozbyć zahamowań), ale też np. zapachem partnera (przed seksem oralnym można wziąć wspólnie prysznic lub kąpiel jako element gry wstępnej). Wiele kobiet unika zbliżeń oralnych ze względu na nie obopólną satysfakcję (istnieje przekonanie, że przy większości pozycji to mężczyzna osiąga satysfakcję) jednak warto przyjrzeć się naszemu przeglądowi pozycji seksu oralnego i zmienić swoje przekonanie. Seks oralny może bowiem dawać spełnienia i mężczyźnie i kobiecie.

A może warto trochę poeksperymentować? Zobacz, w jakich pozycjach seks oralny może dać wam najwięcej przyjemności i niezapomnianych wrażeń - to pozycje, które uwielbiają zarówno kobiety, jak i mężczyźni!