Seks w domu: jak wygląda intymność na co dzień

Niespełna 30.letnia fotografka Roxy Hervé postanowiła odwiedzić sypialnie znajomych i nieznajomych, których namówiła na sesje zdjęciowe w intymnych momentach. Jej bohaterowie to nie aktorzy ani modele, a zwykłe francuskie pary, które chciały w ramach artystycznego projektu podzielić się swoją intymnością. Roxy zależało, żeby w reportażu "Lovers" pokazać jedną z najważniejszych rzeczy, łączącą dwoje ludzi - pożądanie. Jej fotografie mają być też swojego rodzaju eksploracją otoczenia.

Pierwsi modele zgłosili się sami - do Roxanne przyszła dziewczyna prosząc o intymną, piękną sesję ze swoim chłopakiem. To ona była pierwszą bohaterką cyklu "Lovers".

Zapytana o to, czy trudno uwiecznia się na zdjęciach nieznajomych w tak bardzo intymnych momentach, fotografka przyznaje, że bywa to ciężkie. Jednak rozmowa i żart pomagają, a ona sama stara się być niewidoczna. O skuteczności reporterki świadczy rozmiar projektu - wiele par decyduje się na taką sesję w ramach "Lovers".

Projekt "Lovers" umacnia związki

Jak twierdzi Hervé takie doświadczenie umacnia relację między dwojgiem ludzi, pomaga przezwyciężyć ograniczenia i wstyd.

Francuzka cały czas poszukuje nowych bohaterów do zdjęć, możecie się zgłosić i wziąć z partnerem udział w sesji. Wystarczy wysłać zgłoszenie na onlylovers@yahoo.com.