Kto pasuje do ciebie w łóżku - najlepiej zgrane pary

Jeśli razem z partnerem tworzycie jedną z tych dziewięciu par, inni mogą wam tylko zazdrościć idealnego dopasowania i zgrania w łóżku. Z jakim znakiem zodiaku masz szansę na najlepszy seks w życiu? Sprawdź, co mówi seks horoskop!

Najlepiej dobrane pary - horoskop

Baran i Strzelec

Te dwa ognie to bardzo spontaniczne znaki zodiaku. Oba lubią seks w plenerze i mają ogromny temperament. Razem nigdy się nie nudzą, bo oboje potrzebują odrobiny szaleństwa i eksperymentów. Wzajemnie będą podsycać swój ogień, nie tylko w życiu codziennym, ale przede wszystkim w łóżku.

Lew i Waga

Ta para to świetny przykład na to, jak dobrze mogą pasować do siebie totalne przeciwieństwa. Skoncentrowany na sobie Lew i kochająca dominujących partnerów Waga to duet idealny. Lew otworzy Wagę na nowe eksperymenty, a Waga wprowadzi w życie Lwa odrobinę stabilności i romantyzmu. Lew pomoże też nieśmiałej Wadze w otworzeniu się na nowe doznania. Oboje zapewnią sobie ciepło i głęboką pasję i namiętność. 

Bliźnięta i Wodnik

To połączenie dwóch bardzo ciekawych świata znaków zodiaku. Wodnik jest dociekliwy i nic nie sprawia mu takiej radości, jak poznawanie nieznanego. Bliźnięta zaś uwielbiają dobrą zabawę i nowości. Dodatkowo są wszechstronne i kochają eksperymenty w łóżku. Wodnik zawsze chętnie do nich dołączy, ponieważ kocha dobrą zabawę i nie boi się nowych pozycji i miejsc. Te dwa znaki zodiaku nigdy się sobą nie znudzą. 

Zobacz także:

Baran i Skorpion

To jedna z najgorętszych zodiakalnych par - w łóżku rozumieją się bez słów, oboje nie mają zbyt wielu zahamowań, uwielbiają zabawki erotyczne i eksperymenty. Są uwodzicielscy, pobudliwi i kochają romanse. Dla Barana i Skorpiona seks jest bardzo ważną częścią życia, dlatego razem na pewno stworzą udaną relację. Najczęściej łączy ich gorący, ale krótki romans. Oboje emanują pożądaniem, jednak kiedy już się wypali, nie mają ze sobą wiele wspólnego. Właśnie dlatego Baran i Skorpion to idealni partnerzy, ale raczej tylko w sypialni. 

Bliźnięta i Koziorożec

Oba te znaki uchodzą za niezwykle poważne i ustatkowane, w łóżku jednak potraficie się wyluzować i ponieść uczuciom, a sekretem waszej relacji jest doskonała komunikacja. Bliźnięta są zazwyczaj ognistymi kochankami i często to one pomagają dojrzałym Koziorożcom otworzyć się na nowe eksperymenty w łóżku. Koziorożce są często nieśmiałe i potrzebują chwili, żeby przed kimś się otworzyć. Dlatego właśnie Koziorożec z Bliźniętami tak bardzo do siebie pasują.

Panna i Byk

Wrażliwa i perfekcyjna Panna uwielbia nieokrzesane usposobienie Byka, w seksie oba znaki doskonale się uzupełniają. Panna i Byk mocno stąpają po ziemi i wiedzą czego chcą w życiu i w sypialni. Byk jest niezwykle zmysłowy i wierny, co sprawia, że z łatwością zdobywa serce nieufnej Panny. 

Byk i Strzelec

Czarujący Strzelec to wymarzony partner dla spragnionego czułości Byka. Gdy się spotykacie, od razu zaczyna iskrzyć! Byk i Strzelec to dwa mityczne kochanki, spragnione relacji i rozkoszy. Ich związek to gorąca mieszanka uczuć. Idealnie dopasowujecie się w łóżku, ponieważ kochacie eksperymenty i nienawidzicie nudy. W waszej relacji nie ma miejsca na rutynę!

Panna i Wodnik

Panna to perfekcjonistka, której ogromną przyjemność sprawia uszczęśliwianie innych. Z kolei Wodnik to poważnie podchodzący do życia realista, który potrafi docenić starania partnera, także te łóżkowe. Znaki zodiaku wydobywają z siebie to co najlepsze, również w łóżku. Pełen temperamentu Wodnik pobudzi zmysły racjonalnej Panny. 

Ryby i Rak

Dwa najbardziej zmysłowe znaki zodiaku to gwarancja niepowtarzalnych doznań dla was obojga! Oboje kierujecie się emocjami i jesteście niesamowicie wrażliwi, dzięki czemu wasz seks to istne tornado! Dużym plusem jest to, że zarówno Ryby jak i Raki nie boją się rozmawiać o swoich uczuciach, dlatego świetnie dogadujecie się w sypialni i poza nią.