Baran (21.03-19.04)

Nie ważne, czy jesteś singielką czy masz już drugą osobę obok siebie, ten weekend jest dla Ciebie i tylko Ciebie! Tak więc plan jest naprawdę prosty. Bierzesz coś dobrego do jedzenia, książkę, nakładasz maseczkę i weekend jest Twój. Najlepiej jakbyś wyłączyła powiadomienia w telefonie, bo ludzie wokół mogą popsuć Twoje plany. A chyba nie chcesz, aby ktoś nagle się wprosił do Ciebie kiedy wygodnie leżysz pod kocem w swoim rozciągniętym, ale najwygodniejszym na świecie, dresie. Na seks jeszcze przyjdzie czas.

Byk (20.04-22.05)

Oj, w ten weekend możesz bardzo wkurzyć się na faceta! Jest ktoś, do kogo czujesz pewien pociąg emocjonalny. Może być to partner, przyjaciel czy nawet brat. Uważaj na niego w ten weekend. Będzie starał się strasznie Cię ograniczyć. Mam radę! Wyjedź w ten weekend. Jeśli masz możliwość, niech to będzie miejsce blisko natury. Pomoże Ci to pozbierać swoje myśli i uspokoić się. Wcześniej kup lub zrób swoje ulubione ciasto. Weź kawę lub herbatę i idź korzystać ze spokoju. Spokojnie, jak już otworzą kluby to się wyszalejesz.

Bliźnięta (23.05-21.06)

O kurde! No ja tutaj widzę, że jeśli rozmyślałaś o fajnym seksie w ten weekend, to rzeczywiście jest szansa na realizację! Uważaj tylko proszę na kłamstwa. Ten weekend jest idealny na to, aby się zabawić. Tylko zabawić! Ta osoba, jeśli nie jest już Twoim partnerem, to nim nagle nie zostanie. Ten weekend jest idealny na to, aby puścić hamulce. Pamiętaj o jednym! Bezpieczeństwo przede wszystkim. Powiedz zaufanej osobie, gdzie i z kim idziesz oraz już podczas samego spotkania pamiętaj o tym, aby robić to bezpiecznie. Także ten weekend szykuje się niezwykle intensywny!

Rak (22.06-22.07)

Osoby z przeszłości mogą dawać o sobie znać. Nie ukrywajmy jednak, że jako rak jesteś i tak bardzo emocjonalna. Może ten jeden raz warto sobie odpuścić? Nie rozglądaj się za nowymi uczuciami. Posprzątaj najpierw swoje wnętrze. Zobacz, jak dużo potrafisz zrobić! Doceń to w końcu w sobie i rozwijaj.

Jeśli masz ochotę na spotkanie, ok. Tylko niech ta osoba, z którą się spotykasz, będzie energiczna i taka, no wiesz, do pogadania. W ten weekend powinnaś przeżywać głównie orgazmy intelektualne! Także jeśli już czujesz potrzebę czegoś romantycznego, niech to będzie też osoba do fajnej konwersacji.

Chcesz dowiedzieć się, co czeka inne znaki zodiaku? Zajrzyj na kolejną stronę!