Sandra Kubicka debiutuje w filmie "The End"

Ma na swoim koncie prestiżowe sesje zdjęciowe, kontrakty reklamowe i udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Jakiś czas temu światło dzienne ujrzały perfumy sygnowane jej nazwiskiem. Sandra Kubicka – bo o niej mowa – to wszechstronna postać polskiego show-biznesu, która nie boi się żadnych wyzwań!

Kilka tygodni temu Sandra Kubicka poinformowała na swoim koncie na Instagramie, że niebawem zagra w filmie po raz pierwszy, spełniając swoje kolejne wielkie marzenie. O jaki film chodzi? Teraz wiemy już, że Sandra Kubicka zadebiutuje w filmie „The End”, który jest najnowszym dziełem twórców międzynarodowego hitu „365 dni”.

Instagram

"The End" - o czym jest film twórców "365 dni"? Skandale, konflikty i kulisy sławy

„The End” to filmowa opowieść o ciemnej stronie polskiego show-biznesu, ale podana z dużą dozą poczucia humoru. Tomasz Mendes – jeden z twórców „365 dni” - kilka dni temu poinformował na portalu Pudelek, że właśnie zakończono zdjęcia do produkcji. Jak zaznacza Tomasz Mendes, „The End” pełen będzie skandali, kontrowersji i konfliktów, a wiele z przedstawionych w filmie zdarzeń opartych jest na faktach. Nic więc dziwnego, że „The End” wzbudza sporo zainteresowania i emocji.

Zobacz też: Powstanie druga część "365 dni" - kiedy premiera?

"The End" - Sandra Kubicka, Tomasz Karolak i Aleksandra Popławska - kto jeszcze gra w filmie?

Obok Sandry Kubickiej – jak już wspomnieliśmy – w „The End” pojawią się również: Tomasz Karolak, Aleksandra Popławska czy Magdalena Lamparska. Według informacji, które podaje Pudelek, w obsadzie filmu są także: Katarzyna Figura, Janusz Chabior, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek, Przemysław Sadowski czy Joanna Kurowska. Nie znamy jednak szczegółów ich udziału w realizacji „The End”.

Zobacz też:

Michele Morrone tłumaczy się z roli w filmie "365 dni" - to nie jest on!

"The End" - kiedy premiera?

Kiedy planowana jest premiera „The End”? Na razie twórcy komedii nie podają szczegółów premiery filmu w Polsce. Na pewno jednak nie wydarzy się to przed końcem 2020 roku.

Co sądzicie o takim pomyśle na film? Czy równie dużym hitem co „365 dni”?

Noś piękną satynę jak Sandra Kubicka!