Salma Hayek pozuje w bikini na swoje 53 urodziny

Salma Hayek 2 września obchodziła 53 urodziny. Z tej okazji na Instagrama wstawiła zdjęcie, na którym pozuje w samym bikini. Nic dziwnego, że fani nie szczędzili jej komplementów. Figury mogłaby pozazdrościć aktorce niejedna dwudziestolatka. Na zdjęciu Salma Hayek prezentuje piękną opaleniznę i ładnie umięśnione, gładkie ciało. Na pierwszy rzut oka widać, że gwiazda dużo czasu spędza na aktywności fizycznej. Sama nie kryje, że poza siłownią uprawia też jogę i przestrzega specjalnie opracowanej diety. Jej posiłki wręcz obfitują w orzechy, ryby, czy różnego rodzaju kasze. Salma Hayek uwielbia też soję oraz stroni od słodyczy. Trudno się dziwić, że taka dieta jej sprzyja, jednak rezultaty przeganiają najśmielsze oczekiwania.

Salma Hayek w bikini wywołała podziw wśród gwiazd

Do zdjęcia na Instagramie Salma Hayek załączyła opis: „Tak, jutro kończę 53 lata. No i?”. Figurą aktorki zachwycili się nie tylko jej fani, ale również inne gwiazdy showbusinessu. Komentarze pod zdjęciem zostawili m.in. Edward Enninful, Alicia Keys, Cindy Crawford, czy Lenny Kravitz, który napisał „Nigdy nie wyglądałaś tak dobrze”. Nie zabrakło również urodzinowych życzeń. „Wszystkiego najlepszego droga Salmo” napisał Pierce Brosnan. Chociaż Salma Hayek udostępniła zdjęcie zaledwie 2 dni temu, już teraz ma ono niemalże 1,8 mln polubień. Przy takiej figurze trudno się dziwić.

Salma Hayek odnosi sukcesy w Hollywood

Salma Hayek jest aktorką znaną z wielu dużych projektów. Wystąpiła w „Desperado”, „Bardzo dziki zachód”, czy „Frida”. Jej najnowsza produkcja, która trafiła do polskich kin w lipcu, to „Imprezowi rodzice”. Z kolei w przyszłym roku będziemy mieli okazję oglądać jej debiut w Universum Marvela, w filmie „Ethernals”, w którym wystąpi u boku Angeliny Jolie. Jak widać Salma Hayek jest w świetnej formie nie tylko fizycznej, ale również zawodowej. Już nie możemy się doczekać, aż ponownie zobaczymy ją na ekranie, a póki co życzymy wszystkiego najlepszego!