Podlaskie szeptuchy to kobiety o wyjątkowych zdolnościach. Przy pomocy prastarych rytuałów potrafią ściągnąć z nas zły urok, ochronić przed niektórymi chorobami i całkowicie odegnać zło z naszego życia. Szczególnie popularne są niektóre sposoby szeptunek. Zwłaszcza najstarsze rytuały szeptuch potrafią zdziałać cuda. Poniżej przedstawiamy jeden z nich. Dzięki niemu możesz odgonić złe moce ze swojego życia.

To jeden z najstarszych i najpopularniejszych rytuałów szeptuch. Dzięki niemu odgonisz złe moce

Szeptuchy to starsze panie z Podlasia, które mają wyjątkowe moce i zdolności. Do dziś cieszą się dużą popularnością wśród ludzi, którzy wolą dmuchać na zimne i chcą odgonić zło oraz wszelkie nieszczęścia ze swojego życia. 

Zobacz także: 

Najczęściej możemy się spotkać z najpopularniejszymi rytuałami szeptuch, które stały się hitem w całej Polsce. Jednym z nich jest... spalanie lnu. Niemal każdy słyszał o tym rytuale, choć zapewne wielu z was nie wie, jak go wykonać. Jedno jest pewne - warto, bowiem dzięki temu możecie odgonić złe moce ze swojego życia. 

Rytuały szeptuch: spalanie lnu na złe moce to jeden z najstarszych i najpopularniejszych rytuałów szeptunek

Spalanie lnu do dziś cieszy się dużą popularnością. Wielu ludzi wykonuje ten rytuał, żeby odgonić nieszczęścia ze swojego życia. Również mamy często palą len, żeby ochronić swoje dziecko przed złymi urokami. 

Do rytuału spalania lnu potrzebne wam będą: 

  • 9 małych kawałków pakuły lnianej, 
  • biała kartka,
  • kolorowe kredki, 
  • biała świeca,
  • mokra szmatka.

Zobacz także: 

Zobacz także:

Spalanie lnu - rytuał krok po kroku

Na początku namaluj na kartce swoją podobiznę lub podobiznę osoby, którą chcesz ochronić. Nie musi być to dokładny portret, ważne, żeby odtworzyć cechy charakterystyczne - kolor włosów, oczu itd. Następnie podpisz tę osobę imieniem i nazwiskiem oraz jej datą urodzenia. 

Z każdego kawałka lnu stwórz mały kłębuszek. Podczas tworzenia każdego z nich wypowiedz słowa: „Strachy, uroki , od  (tu wypowiedz swoje imię) won, na dym, na świeczkę". 

Następnie na portrecie połóż mokrą ścierkę. Na szmatce ułóż wszystkie kłębuszki. Zapal świeczkę. Zacznij nią wymachiwać, czyniąc znak X nad każdym kłębuszkiem. Następnie wypowiedz słowo "oczyść" i podpal kłębuszki lnu. Potem pozostaw świeczkę, aż całkiem się wypali. 

Wypróbujesz ten rytuał?

Zobacz także: