Choć wydawać się może, że klątwy i rytuały dotyczą wyłącznie pradawnych czasów, do dziś są obecne w naszym życiu. Niemal każdy jest w stanie rzucić na nas zły urok, jeśli tylko będzie tego chciał. Jeżeli macie świadomość, że ktoś może nie życzyć wam dobrze i ostatnio czujecie, że nie jesteście sobą, powinniście wiedzieć, jak sprawdzić, czy została rzucona klątwa. Możecie to uczynić przy pomoc prostego rytuału szeptuch. 

Jak sprawdzić, czy została rzucona klątwa? Ten rytuał szeptunek ci w tym pomoże

Objawy rzuconej klątwy to z reguły złe samopoczucie - osłabienie, bóle głowy, przygnębienie. W dodatku wszyscy możemy paść ofiarami złego uroku, bowiem każdy jest w stanie wypowiedzieć czar ze złą intencją, myśląc o nas. 

Zobacz także: 

Dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób rozpoznać działanie klątwy. Dzięki temu uświadomimy sobie, że nasze gorsze samopoczucie wynika ze złego uroku. Tym samym będziemy w stanie odczarować go przy pomocy konkretnych rytuałów. 

Rytuały szeptuch: przekonaj się, czy ktoś rzucił na ciebie zły urok

Podlaskie szeptunki mają różne sposoby na zło. Jeden z ich rytuałów pozwala dowiedzieć się, czy ktoś rzucił na nas klątwę. Wystarczy, że zaopatrzymy się w... liście klonu. 

Najpierw zbierzcie liście klonu i je zasuszcie. Gdy już będą wysuszone, możecie wykonać rytuał. Wystarczy, że je zapalicie. Jeżeli dym, który powstanie, zacznie was dusić, wówczas możecie być pewni, że wisi na was klątwa. Ten rytuał możecie też wykonać dla waszych bliskich, jeżeli obawiacie się, że ktoś rzucił na nich urok.

Gdy już zdacie sobie sprawę z tego, że ktoś rzucił na was zły urok, możecie go odczarować. Wystarczy, że wykonacie rytuał szeptuch na pozbycie się zła, dzięki któremu znów będziecie mogli cieszyć się życiem bez klątw. 

Zobacz także:

Zobacz także: