W twoim życiu nieustannie dzieje się coś złego? A może ostatnio czarny kot przebiegł ci drogę lub stłukłeś lustro? Niezależnie od tego, dlaczego boisz się, że w twoim życiu pojawią się nieszczęścia, warto, żebyś wykonał oczyszczający rytuał. Dawniej był on stosowany przez najpopularniejsze szeptuchy. Do jego wykonania wystarczą wam... woda i jajko. Dowiedz się, jak odgonić pecha przy pomocy tego rytuału. 

Jak odgonić pecha ze swojego życia? Wykonaj oczyszczający rytuał szeptuch

Szeptuchy to kobiety, które dzięki swoim umiejętnościom są w stanie odciągnąć od nas pecha, a nawet... uzdrowić chorych. Jednym ze stosowanych przez nich rytuałów jest ten z użyciem wody i jajka.

Okazuje się, że właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie pozbyć się pecha ze swojego życia. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i stopniowo wykonywać ten oczyszczający rytuał. Zobaczcie, na czym on polega. 

Oczyszczający rytuał z wodą i jajkiem na odpędzenie pecha

Portal kobieta.onet.pl dokładnie opisał, w jaki sposób szeptuchy wykonują ten rytuał. Dzięki temu każdy z nas może go odtworzyć we własnym domu. 

Do przeprowadzenia tego rytuału potrzebne wam będą: 

  • jajko,
  • szklanka z wodą wlaną do 3/4 pojemności naczynia,
  • miseczka z odrobiną wody,
  • świeca. 

Świecę zapalamy i ustawiamy na stole. Jajko rozbijamy i wbijamy do szklanki z wodą. Skorupkę wrzucamy do miseczki z wodą, a następnie wylewamy do sedesu, wypowiadając słowa: "Precz siło nieczysta". 

Następnie siadamy przy stole ze świecą i przyglądamy się szklance z wodą i jajkiem. Analizujemy, jak wygląda żółtko oraz białko. Pierwsze z nich symbolizuje życie człowieka, natomiast drugie wywierane na niego wpływy. 

Zobacz także:

Jeżeli białko pokrywa żółtko i odchodzi od niego dużo macek oraz pęcherzyków, oznacza to, że macie w życiu pecha. To może symbolizować również nieszczęście, a także niektóre choroby. Wówczas należy powtarzać ten rytuał przed kolejne dni - maksymalnie do tygodnia. Z dnia na dzień żółtko powinno być coraz bardziej wyraziste. 

Po wykonanym rytualne pamiętajcie o tym, żeby dokładnie umyć ręce. Dzięki temu zmyjecie z nich całe zło. 

Zobacz także: