Rytuał Złotego Pióra na udany weekend jest polecany wszystkim osobom, bez znaczenia na wiek, czy płeć. Jego wykonanie nie zajmuje wiele, a efekty widać gołym okiem. Dowiedz się, w czym tkwi jego tajemnica.

Pamiętajmy jednak, że biała magia ma działanie wspomagające i nie zdejmuje z nas odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Czytaj też:

Rytuał Złotego Pióra na udany weekend a magiczne właściwości

Rytuał Złotego Pióra opiera się na pracy z naszymi intencjami, ale także konieczny jest pewien niezwykły atrybut, którym oczywiście jest złote pióro. Cały sekret kryje się bowiem w jego magicznych właściwościach. I co być może zaskakujące, należy je wykonać samodzielnie. W tym celu potrzebujemy zaledwie 2 składników:

  • 1 białego piórka, które symbolizuje niewinność i czystość naszych intencji,
  • 1 łyżeczki mielonej kurkumy, która wnosi obfitość i przyciąga szczęście. Co ciekawe, w Azji jest powszechnie używana jako talizman na szczęście.

Gdy upewnimy się, że posiadamy wszystkie niezbędne składniki, możemy przejść do kolejnego etapu.

Czytaj też:

Jak wykonać Rytuał Złotego Pióra na udany weekend?

Rytuał Złotego Pióra na udany weekend nie jest skomplikowany, ale przygotowania warto rozpocząć odpowiednio wcześnie. W pierwszej kolejności należy zastanowić się nad swoją intencją. Pomocne będzie poczynienie wstępnych planów na dwa ostatnie dni tygodnia Jeśli nasza intencja nie będzie dokładnie sprecyzowana, wygenerowane wibracje się rozproszą. Ponadto, pod żadnym pozorem nie mogą one działać na szkodę innych osób. Następnie przechodzimy do etapu pracy z intencją i magicznymi atrybutami.

Zobacz także:

Poniższa instrukcja jasno wskazuje, jak wykonać Rytuał Złotego Pióra na udany weekend.

  1. Oczyść swoje myśli z negatywnej energii, a następnie skup się na swojej intencji.
  2. Nasyp na kryształowy spodeczek mieloną kurkumę, a obok połóż piórko.
  3. Powtórz intencję. Możesz ją sobie także zwizualizować.
  4. Wcieraj kurkumę w piórko tak długo, aż poczujesz, że połączenie energetyczne się zawiązało.
  5. Omieć piórkiem przestrzeń wokół siebie, aby usunąć złe wibracje. Rób to tak długo, aż poczujesz się otoczona pozytywną energią.

Jeśli twoja przestrzeń zostanie oprószona kurkumą, nie sprzątaj jej od razu, ponieważ dobre fluidy potrzebują minimum kilku minut, aby się zakorzenić. Rytuał Złotego Pióra działa tylko i wyłącznie we wskazanym przez nas terminie.

 

Czytaj też: