Rytuał Wirującego Liścia na pieniądze to sprawdzony sposób na podreperowanie swojego budżetu. Musisz jednak pamiętać, że biała magia nie zwalnia cię z odpowiedzialności za swoje życie.

Zobacz także:

Rytuał Wirującego Liścia na pieniądze. Składniki

Do wykonania tego niezwykle skutecznego rytuału potrzebujesz tylko i wyłącznie 1 składnika, a co więcej, jest on zupełnie darmowy. Bukowy liść ma wyjątkowe właściwości magiczne i:

 • wzmacnia działanie magii,
 • przyciąga pieniądze,
 • wspomaga dobre decyzje finansowe i przyciąga zamożnych inwestorów,
 • chroni przed pechem i osobami, które nie są ci przychylne,
 • kreuje dobre okazje do zarobienia dużych pieniędzy,
 • dodaje odwagi w działaniu.

Aby Rytuał Wirującego Liścia na pieniądze był skuteczny, wybór samego liścia nie może być przypadkowy. Udaj się wczesnym rankiem do lasu lub parku i zerwij dokładnie ten liść z drzewa bukowego, który podpowiada ci intuicja. Następnie zanieś go jak najszybciej do domu i pod żadnym pozorem nie zatrzymuj się na pogaduszki z napotkanymi po drodze sąsiadami lub znajomymi. Istnieje bowiem wielkie ryzyko, że  liść zostanie zauroczony lub przejmie złą energię. 

Przeczytaj także:

Rytuał Wirującego Liścia na pieniądze. Instrukcja krok po kroku

Zanim przejdziesz do wykonania Rytuału Wirującego Liścia, zastanów się nad swoją intencją. Aby ją poznać, koniecznie odpowiedz na poniższe pytana:

 • w jaki sposób chcesz wykorzystać pieniądze?
 •  w jaki sposób chcesz je pozyskać?
 • jak się będziesz czuła, gdy osiągniesz swój cel?

Pamiętaj, że  twoja intencja nie może działać na szkodę innej osoby. Gdy jesteś już gotowa i dobrze zaopatrzona, możesz przystąpić do praktykowania rytuału.

Zobacz także:

 1. Oczyść swoje myśli ze złej energii, a następnie wypowiedz szeptem swoją intencję.
 2. Weź do lewej dłoni liść i zaklaszcz 3 razy. Uważaj, aby liść się nie wysunął i nie spadł na podłogę. Jeśli się tak stanie, odczekaj 7 dni i dopiero wtedy możesz ponownie wykonać rytuał.
 3. Potrzyj dłońmi 5 razy  lewo i 5 razy w prawo. Cały czas skup swoje myśli na intencji. Możesz także zwizualizować sobie sukces.
 4. Następnie wejdź na krzesło lub drabinkę i z wysokości upuść liść.
 5. Jeśli liść bukowy będzie wirował,  oznacza to, że rytuał zadziała i możesz spodziewać się poprawy w finansach. Jeśli nie, odczekaj minimum 7 dni i ponownie wykonaj rytuał.

Sprawdź: