Szukasz miłości, ale nie możesz jej znaleźć? A może jesteś w skomplikowanym związku, z którego nie wiesz, jak się uwolnić? Niezależnie od tego, w jak trudnej sytuacji jesteś w swoim życiu miłosnym, by skutecznie je odmienić, warto skorzystać z ziołowego rytuału podlaskich szeptunek. Od lat pomagają one uleczyć złamane serca i połączyć samotne dusze.

 

Jak przywołać zmiany w życiu miłosnym? Wykonaj ziołowy rytuał szeptunek

Tajemnicze szeptunki, dzięki wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, potrafią wykorzystać moc roślin do uzdrawiania ciała i duszy. Do rytuałów związanych ze sprawami sercowymi wykorzystują dobrze nam znany lubczyk.

 

Zobacz także:

Nie chodzi jednak o spożywanie zioła, a zaklęcie w nim swoich smutków, obaw i nadziei. Rytuał z lubczykiem pomoże nam dokonać wielkich zmian w życiu miłosnym. Urok zadziała tak jak czuje to Twoje serce: wyzwoli od negatywnej energii byłych partnerów, znajdzie prawdziwą miłość, przywróci płomień w długotrwałym związku, naprawi błędy w relacjach z partnerem lub uwolni nas z więzów wyniszczającej relacji.

Rytuał przyciągający zmiany w życiu miłosnym. Jak go wykonać?

Do przeprowadzenia tego rytuału potrzebne będą: 

Zobacz także:

  • 2 gałązki lubczyku,
  • 1 kawałek materiału z naturalnych włókien, np. lnu, bawełny,
  • 1 kawałek czerwonego lub naturalnego sznurka,
  • zapałki. 

 

Do rytuału używamy suszonego lubczyku, najlepiej ususzonego samodzielnie. Jeśli mamy lubczyk w listkach, wybieramy garść największych liści.

Lubczyk układamy na dłoni, zamykamy ją, przykładamy blisko serca. Zamykamy oczy i głośno wypowiadamy intencję rytuału zmiany w życiu miłosnym, np. "Chcę znaleźć nową miłość". Powtarzamy intencję 3 razy.

Następnie lubczyk przekładamy w całości na materiał, zawijamy, tworząc sakiewkę, i związujemy mocno górę sznurkiem. Ten ziołowy talizman nosimy przy sobie przez 3 dni, każdego wieczoru powtarzając naszą intencję. Nie wolno w tym czasie otwierać sakiewki.

Po 3 dniach ziołową sakiewkę palimy na popiół. Pozostałości talizmanu zbieramy i rozsypujemy w wietrzny dzień na łące lub w lesie. Dzięki temu nasza intencja rozniesie się po świecie, przyciągając do nas pożądaną zmianę.

 

Sprawdź też: