W każdej rodzinie, nawet najbardziej zgranej, zdarzają się kłótnie i spory. Co zrobić, by ich uniknąć? Z odpowiedzią przychodzą przekazywane z pokolenia na pokolenie rytuały szeptuch. Ludowy sposób na rodzinną miłość i zgodę to jedno z najczęściej przeprowadzanych zaklęć. Wykonaj go jeszcze dzisiaj, a rytuał szeptuchy przyniesie spokój i brak kłótni w domu. Rodzina jest przecież najważniejsza.

 

Rytuał szeptuchy przyniesie spokój i brak kłótni w domu.

Znane najbardziej na wschodnich rejonach szeptuchy potrafią zapewnić spokój i brak kłótni w domu na każdy dzień. Skorzystaj z ich wiedzy i doświadczenia, by harmonia panowała także pod twoim dachem. Podaruj sobie święty spokój na święta. 

Rytuał szeptuchy przyniesie spokój i brak kłótni w domu. Jak się przygotować?

Przygotowujemy się do rytuału, porządkując kuchnię i stół. Należy zapewnić w domu przestrzeń i przepływ energii. Potrzebne nam będą biały obrusmiseczka, laska wanilii i olejek waniliowy oraz jasna świeca. Wanilia i jej zapach ma działanie uspokajające, wprawia w dobry nastrój i daje poczucie harmonii.

Zobacz także:

Rytuał szeptuchy przyniesie spokój i brak kłótni w domu. Wykonaj go jeszcze dzisiaj

Na stole przykrytym białym obrusem układamy jasną świecę i zapalamy ją. 

  • Laskę wanilii ogrzewamy nad świecą, uważając, by się nie zapaliła.
  • Rozgrzana wanilia powinna zacząć wydawać przyjemny zapach. Okadzamy nim pomieszczenia, w których jako rodzina spędzamy czas.
  • Odkładamy laskę wanilii do miseczki. 
  • Do miski wlewamy kilka kropel olejku waniliowego i również ogrzewamy nad świecą. Dajemy zapachowi roznieść się po domu.
  • W myślach lub szeptem wypowiadamy intencję, prosząc o spokój, ład i zgodę w rodzinie. Przesyłamy bliskim swoją miłość.
  • Odstawiamy naczynie na stół. 
  • Gasimy świecę.

Miseczkę z wanilią pozostawiamy na stole na jak najdłużej. Jej zapach już od progu zapewni domownikom przyjemne doznania i dobre samopoczucie. Łatwiej wtedy o zgodę, spokój i radość.

Zobacz także:

Uważaj, by aromat nie zrobił się zbyt gęsty, ponieważ nadmiar wanilii może przynieść odwrotny skutek od oczekiwanego.

Sprawdź także: