Podlaskie szeptuchy to starsze panie, które mają niezawodne sposoby na polepszenie naszego życia. Potrafią niwelować działanie złych uroków, sprawiać, że szczęście będzie nam sprzyjać, a nawet chronić nas przed niektórymi chorobami. Jednym z najpopularniejszych rytuałów szeptuch jest ten z użyciem jajka. To właśnie on zapobiega niektórym schorzeniom. Sprawdźcie, jak wykonać rytuał szeptuch na wyciąganie chorób przy pomocy jajka. 

Rytuał szeptuch zapobiegający chorobom. Potrzebujesz do niego tylko jajka

Istnieje wiele rytuałów szeptuch, które są popularne do dziś. To np. rytuał chroniący przed chorobami i demonami lub rytuał na pozytywne myślenie i pozbycie się zła. Żaden jednak nie działa tak jak rytuał z użyciem jajka. 

Zobacz także:

"Wyciąganie chorób" jest dość popularne w medycynie ludowej. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zapobieganie różnym schorzeniom jest wyciąganie choroby przy pomocy jajka.

Pamiętajcie, że musi być to świeże jajko, najlepiej ekologiczne - prosto od kury. Wówczas doskonale sprawdzi się podczas tego rytuału.

Rytuały szeptuch: wyciąganie choroby jajkiem krok po kroku

Tego typu rytuały mogą nas ustrzec jedynie przed lekkimi schorzeniami. Warto je wykonywać chociażby w okresie przeziębieniowym w celach profilaktycznych. Nie są jednak zalecane, gdy odczuwamy jakiekolwiek objawy choroby. Wówczas zawsze należy udać się do lekarza. 

Żeby odgonić od siebie lub od bliskiej nam osoby chorobę, należy wziąć jajko do ręki. Następnie toczymy je po całym ciele chorego. Ten ruch należy prowadzić od głowy do stóp - zawsze w tę samą stronę. Gdy już skończycie ten rytuał, pamiętajcie, żeby wyrzucić jajko poza domem.

Zobacz także:

Zobacz także: