Przeciwności losu, przeklęte moce, klątwy, uroki - zło czai się niemal na każdym kroku. Dlatego należy się przed nim chronić na wszelkie możliwe sposoby. Niezastąpione pod tym względem są magiczne rytuały. Najlepiej wykorzystać te, które są znane od zarania dziejów. Z pewnością należy do nich rytuał szeptuch na odgonienie zła. Jest banalny w wykonaniu i niezwykle skuteczny

Pozbądź się zła ze swojego życia. Ten rytuał szeptuch jest banalny w wykonaniu

Szeptuchy to starsze panie z okolic Podlasia, które przy pomocy magicznych procesów potrafią przegonić zło, pecha, a nawet choroby. Jednym z ich najpopularniejszych rytuałów jest przekazywanie złej energii ziemi. 

Zobacz także: 

Do wykonania tego rytuału nie potrzebujecie żadnych rekwizytów. Wystarczy udać się na łono natury i poświęcić dosłownie chwilę na oczyszczenie.

Jak krok po kroku wykonać rytuał szeptuch, który pomaga człowiekowi pozbyć się złej energii? Okazuje się, że to banalnie proste. Zobaczcie sami. 

Rytuał szeptunek na pozbycie się zła

Oczyszczający rytuał szeptunek opiera się na przekazywaniu negatywnej energii ziemi. Dlatego musi być wykonywany na dworze - najlepiej na łonie natury. 

Człowiek, który chce się pozbyć złej energii, powinien położyć się na ziemi. Może też po prostu dotykać jej gołymi stopami i rękami. Następnie musi się skupić i wyszeptać słowa: "A wszystko, co złe, niech wsiąknie do ziemi. A wszystko co złe, niech się w dobre zamieni".

Zobacz także:

Oto cały rytuał, dzięki któremu zło nie będzie wam już zagrażać. Nic prostszego, prawda? Koniecznie wypróbujcie go na sobie i swoich bliskich, jeżeli zamierzacie ochronić się przed złymi mocami. 

Zobacz także: