Szeptuchy do dziś cieszą się olbrzymią popularnością. To starsze panie, które możemy spotkać przede wszystkim na Podlasiu, ale ich magiczne rytuału są szeroko opisywane w mediach. Dużą popularnością cieszą się te, które pomagają pozbyć się złych uroków. Absolutnym hitem jest rytuał szeptuch na złe oko. Sam zobacz, jak odczynić jego druzgocące działanie. 

Rytuał szeptuch na złe oko. Sprawdź, jak odczynić jego działanie

Masz wrażenie, że ostatnio nie jesteś sobą? Nie potrafisz zebrać myśli i czujesz się poddenerwowany? A może towarzyszą ci częste migreny? Powodem może być tzw. złe oko. Jest to urok wywołany przez spojrzenie kogoś, kto nie życzy nam dobrze. Jak się go pozbyć? 

Zobacz także: 

Z pomocą przychodzi nam popularny rytuał szeptunek. Te starsze panie doskonale wiedzą, co zrobić, żeby pozbyć się działania złego oka z naszego życia. Wystarczy wam do tego... świeca. 

Rytuały szeptuch: przelanie wosku na zdjęcie złego oka

Złe oko może być rzucone na nas, kogoś nam bliskiego lub nawet na dzieci. Niezależnie od tego, kto znajduje się pod jego urokiem, warto wykonać ten rytuał, żeby jak najszybciej pozbyć się działania klątwy. 

Świeca, której użyjecie do tego rytuału, musi być wykonana z prawdziwego wosku pszczelego. Powinna mieć biały kolor, bo właśnie ten kolor jest tożsamy z rytuałami oczyszczającymi.

Przygotujcie też szklankę z wodą i białą szmatkę - może być pielucha tetrowa. Osoba, która ma na sobie zły urok, powinna klęknąć. Następnie należy przykryć jej głowę szmatką. Odpalamy świecę - należy to zrobić zapalarką, a nie zapałkami, które zawierają siarkę. Szklankę trzymamy nad głową zaklętej osoby. Następnie wypowiadamy intencję i czekamy, aż wosk zacznie skapywać do szklanki. 

Zobacz także:

Gdy w szklance pojawi się znaczek z wosku, wylewamy go wraz z wodą poza domem. Świeca natomiast powinna się wypalić do końca. 

Zobacz także: