Miłość to piękne uczucie, ale może wywoływać nie tylko euforię. Zdarza się, że prowadzi również do przykrych sytuacji i złamanego serca. Nieszczęśliwa miłość to coś, czego nikt z nas nie chciałby przeżyć, ale niestety może dotknąć każdego. Warto wówczas znać ten rytuał szeptuch na złamane serce. Nasze babcie wiedziały bowiem doskonale, co zrobić, żeby zagoić rany. 

Rytuał na złamane serce

Podlaskie babuszki doskonale wiedzą, jak radzić sobie w wielu życiowych sytuacjach. Warto wykonać ich rytuał na odgonienie pecha, czy na podjęcie ważnych decyzji. To jednak nie wszystko. Szeptunki mają też rewelacyjny sposób na ukojenie złamanego serca. 

Zobacz także: 

Rytuał szeptuch na złamane serce został zapisany w książce pt. "100 rytuałów szeptuch", którą napisał Vadim Tschenze. Do jego wykonania nie potrzebujecie żadnych dodatkowych rzeczy - tylko własne palce. 

Rytuał szeptuch na złamane serce krok po kroku

Ten rytuał szeptunek opiera się na zasadach medytacji, a konkretnie mudrze, czyli specjalnym połączeniu palców. Wystarczy zamknąć oczy i połączyć palec serdeczny z kciukiem. Następnie należy skupić się na tym połączeniu oraz wziąć kilka głębokich wdechów i wydechów, dzięki czemu będzie nam łatwiej ukoić myśli i emocje. 

W tej pozycji należy pozostać przez około 10 minut, a następnie powtarzać rytuał przez kilka dni. To z pewnością pomoże uleczyć skołatane nerwy i pęknięte serce. 

Co ciekawe, rytuał ten pomaga także przy odchudzaniu. Ma zapobiegać napadom głodu i ochronić nas przed ochotą na słodycze. 

Zobacz także:

Wierzycie w tego typu rytuały? Spróbujecie wykonać tę krótką medytację? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: