Podlaskie szeptuchy do dziś cieszą się dużą popularnością. Trudno się dziwić. Te starsze panie mają bowiem niezawodne sposoby na ochronę przed różnymi chorobami oraz złymi urokami, a także na odczynianie tych uroków i zabezpieczenie duszy przed negatywnymi mocami. Okazuje się, że potrafią też obronić nas przed złą energią. Ten rytuał szeptuch na pozytywne myślenie jest pod tym względem niezastąpiony. 

Jak pozbyć się złej energii? Pomóc mogą rytuały szeptuch 

Szpetunki, które do dziś możemy spotkać na podlaskich terenach, to kobiety o wyjątkowych mocach. Ich magiczne zdolności są znane na całym świecie. Warto skorzystać z ich porad także we własnym domu. 

Zobacz także: 

Jeżeli chcecie pozbyć się zła ze swojego życia, możecie wykonać np. rytuał przekazywania zła ziemi, rytuał z wodą i jajkiem, a także rytuał spalania lnu. To jednak niejedyne sposoby szeptunek na zniwelowanie negatywnej energii. 

Okazuje się, że niezastąpiony jest także rytuał z użyciem... werbeny. Ta niepozorna roślina ma wiele cennych właściwości - także magicznych. Zobaczcie, co z nią zrobić, żeby wykonać rytuał szeptunek. 

Rytuał szeptuch na pozytywne myślenie - krok po kroku

Do wykonania tego rytuału szeptuch będziecie potrzebować wyłącznie kilku gałązek werbeny. Następnie powinniście zrobić z nich naturalne kadzidło.

Wystarczy, że usiądziecie w pustym, cichym pomieszczeniu. Następnie zapalcie werbenę i odkadźcie nią wszystkie kąty tego pokoju. Potem ustawcie kadzidło na stole i usiądźcie obok. Zamknijcie oczy i starajcie się nie myśleć o niczym. Wdychajcie zapach werbeny i wyobraźcie sobie, że ogarnia was spokój.

Zobacz także:

Właśnie to sprawi, że się wyciszycie i pozbędziecie się negatywnych myśli. Werbena ochroni was także przed złymi mocami, które mogą nadejść z zewnątrz. Wypróbujecie ten sposób we własnym domu? 

Zobacz także: