Podlaskie szeptuchy to starsze kobiety, które mają wiele magicznych sposobów zarówno na złe uroki, jak również na pecha, szczęście oraz różne schorzenia. Ich rytuały do dziś cieszą się zainteresowaniem. Ludzie chętnie sięgają bowiem po ludowe sposoby na pomyślność. Dużą popularnością cieszy się rytuał szeptuch na odczynianie uroków. On pomoże wam rozpoznać, czy ktoś rzucił na was klątwę, a także odczyni zły urok. 

Sprawdź, czy ktoś rzucił na ciebie klątwę

Są różne sposoby na to, żeby rozpoznać, czy ciąży na nas zły urok. Niedawno pisaliśmy, że klątwę można rozpoznać przy pomocy klonu. Teraz przedstawiamy inny rytuał szeptunek, który pomoże wam zdać sobie sprawę, że ciąży na was zły urok.

Zobacz także: 

Okazuje się, że pomocny pod tym względem jest... ostrożeń. Ten polny chwast w dodatku nie tylko pomoże nam rozpoznać działanie klątwy, ale też jest w stanie odczynić zły urok, jeżeli tylko nie jest on silny, a to ma miejsce w większości przypadków, bowiem zwykły człowiek nie jest w stanie samodzielnie rzucić na nas ciężkich uroków - do tego potrzeba czarnej magii. 

Rytuał szeptuch na odczynianie uroków

Na początku należy przyrządzić wywar z ostrożnia. Możemy przygotować go samodzielnie lub... kupić gotowy napar w sklepie zielarskim. Potem robimy sobie kąpiel z dodatkiem tego płynu. 

Wywar z ostrożnia wlewamy do wanny wypełnionej wodą. Po wejściu do kąpieli powinniśmy dokładnie przyjrzeć się tafli. Jeżeli na wodzie pojawi się kożuszek, wówczas możemy być pewni, że ktoś rzucił na nas zły urok. 

W przypadku lekkiej klątwy kąpiel wyciągnie z nas całe zło, więc po wyjściu z wanny poczujemy się znacznie lepiej. Jeżeli urok jest silniejszy, wówczas pomocne przydadzą się inne rytuały szeptuch, np. rytuał przekazywania zła ziemi

Zobacz także:

Zobacz także: