Wszyscy znamy powiedzenie, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Sporo w tym racji, ponieważ nikt nie zna naszych słabych stron tak jak najbliżsi i właśnie dlatego to w rodzinnym gronie dochodzi do największych kłótni. Nikt z nas nie chce jednak kłócić się z ludźmi, których kocha. Dlatego warto zwrócić uwagę na ten rytuał szeptuch na kłótnie w rodzinie. Dzięki niemu żadne niesnaski nie będą wam straszne. 

Rytuał szeptunek na rodzinne kłótnie - przygotowanie

Ten rytuał szeptuch działa długofalowo. Pomaga pozbyć się nieporozumień, a gdy już go wykonamy, ochroni nas też przed kolejnymi kłótniami. Zobaczcie, na czym konkretnie polega. 

Zobacz także: 

Do przygotowania tego rytuału potrzebne wam będą zaledwie 2 rzeczy:

  • gruby sznurek,
  • czerwona nitka.

Jak wykonać rytuał szeptuch na rodzinne kłótnie krok po kroku?

Gdy emocje biorą górę, wyjdź do pustego pokoju. Następnie weź sznurek i owiń nim swoją rękę. Ściskaj go mocno, zamknij oczy i policz do 10, cały czas głęboko oddychając. Gdy uspokoisz myśli, otwórz oczy i dynamicznym ruchem ściągnij sznurek z ręki.

Podpal sznurek, odłóż go na metalowej tacy i poczekaj, aż spali się na popiół. W tym czasie musisz zawiązać na nitce 7 supełków. Następnie zawiąż ją na ręce i noś przez cały czas. Taka czerwona bransoletka chroni przed wampirami energetycznymi i złym okiem, a także oczyszcza naszą aurę. Właśnie ona zapobiegnie kolejnym nieporozumieniom w rodzinie. 

Nic prostszego, prawda? A wy wierzycie w tego typu rzeczy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także:

Zobacz także: