Niedawno pisałyśmy, że rytuał szeptuch na sylwestra jest w stanie zapewnić nam szczęście na cały rok. Jeżeli jednak nie zdążyłeś go wykonać, nie musisz się martwić, bo wciąż masz szansę. Okazuje się, że podlaskie babuszki miały też sposoby na zapewnienie sobie pomyślności losu po nowym roku. Wystarczy, że do 31 stycznia wykonasz rytuał szeptuch na 2024 rok, a szczęście będzie ci sprzyjać przez 12 miesięcy. 

Rytuał szeptuch na 2024 rok 

Szeptuchy mają niezawodne sposoby na zapewnienie sobie szczęścia. Istnieje rytuał szeptuch na pozbycie się zła z życia, rytuał szeptuch na największe lęki, a także rytuał szeptuch na złe oko i odczynianie jego negatywnego wpływu. Ten, który teraz wam przedstawimy, zapewni wam pomyślność losu do końca 2024 roku.

Zobacz także: 

Jest to rytuał szeptuch dedykowany właśnie 2024. Wystarczy, że wykonacie go do 31 stycznia, a zapewnicie sobie pomyślność losu - oczywiście pod pewnymi warunkami. 

Rytuał szeptuch na szczęście w 2024 krok po kroku

Do przygotowania rytuału szeptuch na 2024 rok potrzebujesz 6 kartek, długopisu i otwartej głowy. Tyle wystarczy, aby osiągnąć spełnienie.

Usiądź w spokojnym pomieszczeniu i skup się na swoim wnętrzu. W tym celu możesz wykonać medytację, która pomoże ci się wyciszyć. Dobrze sprawdzi się medytacja z intencją, dzięki której jednocześnie zwizualizujesz sobie cel, jaki chcesz osiągnąć w najbliższych miesiącach. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Gdy już będziesz spokojny i skupiony na zadaniu, weź pierwszą kartkę. Wypisz na niej wszystkie swoje pozytywne strony i te, które uważasz w sobie za najmocniejsze. Na kolejnych 5 kartkach zapisz: 

  • postanowienia noworoczne na 2024,
  • postanowienia na 2025,
  • postanowienia na 2026,
  • postanowienia na 2027,
  • postanowienia na 2028.

Wiemy, że to dalekosiężne plany, ale właśnie dzięki temu uświadomisz sobie, że to, co chcesz osiągnąć w tym roku, jest naprawdę realne. Następnie zwiń kartkę z tegorocznymi postanowieniami w rulon i owiń go w arkusz ze swoimi mocnymi stronami. Trzymając rulonik w dłoni, pomyśl, jak możesz wykorzystać atuty, aby osiągnąć cel. Tym samym przyciągniesz do siebie szczęście.