Rytuał Smoczego Oka na pieniądze to sprawdzony sposób, dzięki któremu zaprosisz gotówkę do swojego życia. We wtajemniczonych kręgach jest już znany od Średniowiecza i z powodzeniem pomógł już wielu ludziom. Dzięki swoim intencjom, mocy ogania i ziół odmienisz swoje życie na lepsze. Musisz jednak pamiętać, że biała magia nie będzie miała wysokiej skuteczności, jeśli i ty nie weźmiesz odpowiedzialności za swoje czyny.

Zobacz także:

Rytuał Smoczego Oka na pieniądze: co potrzebujesz?

Rytuał Smoczego Oka na pieniądze nie jest trudny, jednak zanim przejdziesz do praktykowania magii, musisz skompletować potrzebne atrybuty. Do jego wykonania będziesz potrzebowała:

  • czarnej świecy, która umacnia działanie magii, chroni przed złą energią oraz usuwa negatywne przekonania na temat pieniędzy. Czarna świeca jest symbolicznym Okiem Smoka, przez które przepływa energia pieniędzy;
  • 2 czerwonych świec, które symbolizują potęgę Smoka, wspierają mądre decyzje i wzmacniają samoakceptację;
  • pęczek zasuszonej młodej pokrzywy, która wspiera inwestycje, przyciąga bogatych inwestorów, pomaga się wzbogacić i usuwa blokady przed dużymi pieniędzmi.

Młodą pokrzywę koniecznie zerwij o zmroku, a następnie połóż ją w nasłonecznionym miejscu, przez które przepływa dobra energia. Dopiero gdy będziesz miała wszystkie magiczne atrybuty, możesz przejść do  kolejnego etapu.

Przeczytaj:

 

Rytuał Smoczego Oka na pieniądze. Instrukcja krok po kroku

Zanim zaczniesz praktykować magię, dokładnie określ swoją intencję. Nie może być ona zbyt ogólna, ponieważ wtedy wygenerowana energia ulegnie rozproszeniu. Aby ją dobrze sprecyzować, zastanów się, na co spożytkujesz pieniądze, w jaki sposób możesz osiągnąć swój cel i w jak się będziesz czuła, gdy go osiągniesz. Pamiętaj jednak, że po żadnym pozorem nie możesz działać na szkodę innej osoby. Jeśli tak się stanie, ściągniesz na siebie nieszczęście i biedę. 

Zobacz także:

  1. Postaw na stole świece i połóż pokrzywę.
  2. Oczyść swoje myśli ze złej energii, a następnie wypowiedz szeptem swoją intencję.
  3. Zapal świeczki, zaczynając od czerwonych.
  4. Przystaw pęczek ziela do ognia, tak aby zrobić z niego kadzidło.
  5. Oczyść aurę kadzidłem z pokrzywy i cały czas skupiaj myśli na swojej intencji.

Aby przyśpieszyć działanie magii, pierwszy rytuał Smoczego Oka na pieniądze wykonaj w piątek przy blasku księżyca. Praktykuj go przez minimum 21 dni.

Sprawdź: