Zarówno kobiety, jak i mężczyźni dość często zastanawiają się, co zrobić, żeby ktoś się w nich zakochał. Rzadko zdarza się bowiem, że osoba, która wpadła nam w oko, od razu odwzajemnia nasze uczucia. Istnieje jednak sposób na to, żeby dopomóc losowi. Jest nim rytuał na zakochanie. Gdy go wykonamy, nikt nie będzie w stanie nam się oprzeć. 

Rytuał na zakochanie. Zobacz, co zrobić, żeby ktoś się w tobie zakochał

Istnieją różne rytuały, które mogą nas wesprzeć w codziennym funkcjonowaniu. Może to być np. rytuał bogactwa, który pomaga nam przyciągnąć do siebie pieniądze. Okazuje się, że magia jest też w stanie urozmaicić nasze życie uczuciowe. 

Zobacz także: 

Ludzie, którym ktoś wpadnie w oko, często zastanawiają się, co zrobić, żeby ta osoba odwzajemniła ich uczucia. Oczywiście nie da się nikogo zmusić do miłości. Przy pomocy magicznych sztuczek jesteśmy jednak w stanie sprawić, że ktoś spojrzy na nas przychylnym okiem.

Jeżeli zatem chcecie kogoś w sobie rozkochać, koniecznie wykonajcie ten rytuał. Dzięki niemu zdobędziecie każdego. 

Rytuał na zakochanie - co będzie potrzebne?

Rytuał na zakochanie należy wykonać w piątek wieczorem - zdaniem wróżbitów to najlepszy czas na odprawianie magii związanej z miłością. Należy to zrobić w samotności, w zamkniętym pokoju.

Do wykonania rytuału na zakochanie potrzebne nam będą zaledwie 3 rzeczy: 

Zobacz także:

  • biała świeca,
  • szklanka z wodą,
  • zdjęcie obiektu naszych westchnień. 

Zobaczcie, jak wykonać ten rytuał krok po kroku. 

Rytuał na zakochanie krok po kroku 

Szklankę z wodą ustawiamy na stole. Obok kładziemy zdjęcie ukochanej osoby - tak żeby nie uszkodziło się podczas wykonywania rytuału. Świecę zapalamy i również ustawiamy na blacie. 

Następnie siadamy wygodnie w fotelu lub na kanapie. Zamykamy oczy i wyobrażamy sobie twarz ukochanej osoby. Możemy też pomyśleć o tym, jak chcemy wspólnie z nią spędzać czas. Najważniejsze, żeby były to same pozytywne myśli i wyobrażenia o związku z tą osobą. 

Rozmyślamy o wybranku naszego serca do momentu, aż świeca się wypali - nie może być to czas krótszy niż 15 minut. Rytuał należy powtarzać regularnie, aż zauważymy jego efekty. Pamiętajcie jednak, że nie będą one widoczne od razu. 

Zobacz także: