Czujesz, że w twoim życiu coś jest nie tak, ale nie wiesz co? Regularnie, nawet z pozoru proste sprawy, toczą się nie po twojej myśli? Spróbuj wykonać rytuał na pozbycie się pecha. Na początku zastanów się jednak, czy to nie z twojej winy dzieją się w twoim życiu nieszczęścia...

Jak pozbyć się pecha w życiu?

Istnieje wiele prostych sposobów na to, aby pozbyć się pecha i nie trzeba uciekać się do białej magii. Jeśli to my go na siebie ściągamy, warto zacząć od weryfikacji swoich porażek i poszukania tego, co może przynieść nam szczęście:

Rytuał na pozbycie się pecha potraktuj jako ostateczne rozwiązanie twoich kłopotów.

Rytuał na pozbycie się pecha - jak zrobić?

Do przeprowadzenia rytuału na pozbycie się pecha potrzebne będą:

  • pięć małych świeczek,
  • zapałki,
  • kreda,
  • garść soli,
  • mała miotełka (najlepiej do podłogi),
  • naczynie żaroodporne,
  • jagody suszonego jałowca,
  • kadzidło żywiczne.

Pierwsza część rytuału: Znajdź ciche i spokojne miejsce, w którym nie będzie nikogo poza tobą. Dobrym pomysłem będzie sypialnia. Stan na środku pomieszczenia. Za pomocą kredy narysuj na podłodze pentagram, a na jego szczytach umieść świeczki. Wzdłuż jego ramion rozsyp sól. Zapal świeczki. Następnie, miotłą wymieć sól z pentagramu na pięć stron pomieszczenia, wypowiadając jednocześnie:

"Usuwam cię, odpycham i odganiam.
Już tu nigdy nie wrócisz, a dziś się od ciebie uwalniam.
Amen."

Druga część rytuału: W żaroodpornym naczyniu mieść kilka jagód jałowca oraz kadzidło, a następnie je podpal. Okadź każdy ze szczytów pentagramu, na którym palą się świeczki. Ustaw naczynie z kadzidłem na środku pentagramu. Odmiecioną od pentagramu sól bardzo dokładnie zbierz i wynieś z domu. Następnie zgaś kadzidło, a świece zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Wypowiedz przy tym:

Zobacz także:

"Już wszystko minęło. Zło odeszło. Amen."

Rytuał na pozbycie się pecha przeprowadź w pierwszą sobotę po pełni księżyca. Jeśli chcesz, możesz go powtórzyć przy okazji kolejnej pełni.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: