Rytuał na pomnożenie pieniędzy z użyciem wrotyczu jest od wieków praktykowany na naszych ziemiach. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom ta popularna roślina ma szerokie zastosowanie w białej magii. Dowiedz się, w jaki sposób poprawnie wykonać ten niezawodny rytuał.

Zobacz także:

Rytuał na pomnożenie pieniędzy z użyciem wrotyczu. Magiczne właściwości

Wrotycz to niezwykle popularna roślina, którą możemy znaleźć na łąkach, czy ogrodach. Ze względu na silne właściwości od wieków była używana do praktyk magicznych i ziołolecznictwa. Warto wiedzieć, że moc zaklęta w tej niepozornej roślince:

 • pomnaża pieniądze, szczególnie gotówkę,
 • sprzyja dobrym decyzjom finansowym,
 • dodaje odwagi do działania,
 • chroni przed błędnymi decyzjami i oszustami,
 • przyciąga bogatych inwestorów.

Rytuał na pomnożenie pieniędzy z użyciem wrotyczu pomoże ci odzyskać stabilność finansową. Pamiętaj jednak, że biała magia działa wspierająco. Twoje decyzje i działanie w realnym życiu są równie ważne.

Przeczytaj także:

Rytuał na pomnożenie pieniędzy z użyciem wrotyczu. Instrukcja krok po kroku

Wykonanie rytuału na pomnożenie pieniędzy nie jest skomplikowane, o ile będziesz postępowała zgodnie z poniższą instrukcją. Zanim jednak przejdziesz do praktykowania magii, jasno określ swoją intencję. Jeśli nie będzie ona jednoznaczna i dobrze sprecyzowana, wygenerowana przez ciebie energia ulegnie rozproszeniu. I pamiętaj o jednym: nie możesz działać na szkodę innych osób, ponieważ w ten sposób  tylko oddalasz się do swojego celu.

 1. Oczyść swoje myśli i aurę ze złej energii.
 2. Z zebranych gałązek wrotyczu upleć wianek.
 3. Wypowiedź w myślach lub na głos swoją intencję. 
 4. Załóż wianek na głowę, a następnie weź do ręki 7 monet.
 5. Ściśnij je mocno, zamknij oczy i wyobraź sobie sytuację, w której masz taką kwotę pieniędzy, o jakiej marzysz.
 6. Cały czas koncentruj się na swojej intencji.
 7. Po wykonaniu tego rytuału zawieś wianek w miejscu, w którym najczęściej przebywasz.

Od momentu wykonania tego rytuału, jesteś pod wpływem magii, a twoja intencja spełni się szybciej, niż myślisz. Jednak sam wianek możesz usunąć dopiero po pływie 3 dni.

Zobacz także:

Sprawdź: