24 sierpnia Księżyc wejdzie w swoją pierwszą kwadrę. To sprawi, że będziemy nieco poddenerwowani i możemy wywoływać konflikty. Lepiej jednak nie ryzykować ich w sferze uczuć. Dlatego warto wykonać rytuał na I kwadrę Księżyca, który pomoże wam pod względem miłosnym. Szczególnie powinny się na niego zdecydować osoby, które są nieszczęśliwie zakochane. 

Rytuał na I kwadrę Księżyca

Rytuał na I kwadrę Księżyca możecie wykonać, używając do tego kwiat słonecznika. Potrzebujecie jedynie jednej roślinki, aby przyciągnąć do siebie prawdziwą miłość. Najpierw musicie spełnić jednak pewien warunek.

Aby ten rytuał zadziałał, wasze uczucia muszą być szczere. Powinniście być ich pewni, bo niezdecydowanym los na pewno nie będzie sprzyjał. Jeżeli to, co czujecie w sercu, jest szczere i prawdziwe, wówczas rytuał z pewnością się uda. Zobaczcie, jak wykonać rytuał miłosny ze słonecznikiem krok po kroku. 

Zobacz także: 

Rytuał miłosny ze słonecznikiem

Weźcie do ręki kwiat słonecznika i zerwijcie z niego wszystkie płatki. Następnie do miski nalejcie odrobinę zimnej wody. Potem wsypcie tam płatki i odpalcie białą świecę.

Zacznijcie wymachiwać delikatnie płomieniem, jednocześnie wyobrażając sobie miłość waszego życia. Pomyślcie o przyjemnych chwilach u boku tej osoby. Następnie wypowiedzcie na głos jej imię i w tym samym czasie nakapcie odrobinę wosku do miski z wodą.

Płatki słonecznika wyjmijcie z miski i osuszcie. Potem włóżcie je pod poduszkę. W ten sposób z pewnością przyciągniecie do siebie miłość - zwłaszcza jeżeli aktualnie jesteście nieszczęśliwie zakochani. Już niedługo los będzie wam sprzyjał. 

Zobacz także:

Zobacz także: