Mówi się, że lustro działa jak wampir energetyczny. Sporo w tym prawdy. Lustro jest bowiem odzwierciedleniem naszej duszy. Gdy patrzymy na siebie w zły sposób, przyjmuje negatywną energię. Może to jednak działać też odwrotnie. Patrząc na siebie przychylnie, możemy dodać sobie pewności siebie. Nie wystarczy jednak tylko spojrzeć w zwierciadło. Warto wykonać rytuał lustrzany, który doda nam pewności siebie i sprawi, że nikt nam się nie oprze.

Dodaj sobie pewności siebie. Pomoże ci rytuał lustrzany, który jest banalny w wykonaniu

Magiczne właściwości luster są znane od zarania dziejów. Już nasze babcie wierzyły w różne prawdy płynące ze zwierciadeł. Okazuje się, że są też rytuały, które mogą pomóc nam w życiu za sprawą lustra. 

Zobacz także: 

Zanim jednak wykonamy ten rytuał, należy przygotować lustro do czarów. Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiednie zwierciadełko. Musi to być lustro, które widziało nasze różne oblicza - zarówno wesołą twarz, jak i smutną. 

Przygotuj roztwór wody z octem - pół na pół. Następnie przetrzyj tą miksturą lustro, wypowiadając słowa: "Czyste jako źródlana woda, wskażesz wszystko, co dobre i konieczne dla jasnej przyszłości". W ten sposób pozbędziesz się z niego złej energii. 

Ten rytuał lustrzany doda ci pewności siebie. Zobacz, jak go wykonać

Gdy już lustro będzie gotowe do użycia, pamiętaj, żeby poświęcić je żywiołom. Postaw obok zapaloną świecę oraz kadzidło. Posyp też zwierciadło odrobiną soli. Teraz możesz przejść do konkretnego rytuału, który dodaje pewności siebie.

Każdego dnia w południe i przed snem podejdź do lustra i wypowiedz słowa: "Jestem dobry w tym, co robię, Jestem mądry w tym, co postanowię. Jestem interesujący, jestem zaradny, jestem pewny siebie". Najlepsze jest to, że zaklęcie nie wymaga dużej ilości czasu. Możesz je wypowiedzieć podczas czesania włosów, wykonywania makijażu itd.

Zobacz także:

Efekty będą widoczne błyskawicznie. Lustro przyjmie pozytywną energię, a ty każdego dnia będziesz patrzeć na siebie coraz bardziej przychylnym wzrokiem. 

Zobacz także: