Nie jest łatwo dbać o związek. Każdego dnia na naszej drodze pojawia się wiele przeszkód, które musimy pokonać z ukochaną osobą. Pomóc nam w tym może magia. Okazuje się bowiem, że istnieje rytuał chroniący związek. Gdy go wykonacie, żadne kłótnie nie będą wam straszne. Co ciekawe, ten rytuał chroni też przed zdradą. 

Jak ochronić związek przed kłótniami i zdradą?

Wszyscy doskonale wiemy, że bycie w stałym związku jest nie lada wyzwaniem. Choć wielu ludziom wydaje się, że nie każdy się do tego nadaje, w rzeczywistości wystarczy odpowiednio zadbać o relację.

Zobacz także: 

Absolutną podstawą udanego związku jest umiejętność chodzenia na kompromisy. Nikt z nas nie jest bowiem identyczny i nie jesteśmy w stanie porozumieć się w każdej kwestii. Jeżeli tylko będziemy potrafili nieco ustąpić, wówczas będzie nam łatwiej funkcjonować z drugą osobą na co dzień.

Istnieje jeszcze jeden sposób na to, żeby mieć udaną relację. To magiczny rytuał chroniący związek. Przy jego pomocy jesteśmy w stanie ustrzec się przed kłótniami i zdradą. Zobaczcie, na czym polega ten sposób. 

Rytuał chroniący związek - co będzie potrzebne do jego wykonania?

Rytuał chroniący związek to prosty i niezbyt czasochłonny proces, który możecie wykonać w dowolnym miejscu i czasie. Musicie jednak pamiętać o tym, żeby nie przebywać wówczas w towarzystwie innych osób - tak, aby nikt nie przeszkodził wam w jego wykonywaniu.

Do przyrządzenia rytuału chroniącego związek będą wam potrzebne:

Zobacz także:

  • płatki róż,
  • gałązka rozmarynu,
  • różowa świeca,
  • niebieska świeca, 
  • kadzidło.

Zobaczcie, jak wykonać ten rytuał krok po kroku. 

Rytuał chroniący związek krok po kroku

Na początku należy wrzucić płatki róż i rozmaryn do miseczki. Obok stawiamy świece i kadzidło. Następnie wszystko podpalamy. Gdy ukaże się dym, zaczynamy wypowiadać życzenia dotyczące naszego związku. Muszą one być sformułowane pozytywnie, żeby nie nastąpił błąd, który przyniesie odwrotne efekty. Np. zamiast rzucić: "nie chcę, żeby ukochany mnie zdradził", powiedz lepiej: "niech będzie mi wierny". 

Gdy już wypowiesz wszystkie życzenia, poczekaj aż świece się wypalą. W tym czasie koniecznie zajmij się czymś, dzięki czemu nie będziesz myślała o relacji - tak żeby nie przyciągnąć negatywnych myśli, które mogą zaburzyć działanie rytuału.

Wypróbujecie ten sposób? 

Zobacz także: