Rytuał Białych Łabędzi na miłość i wierność to sprawdzony sposób na odnowienie związku. Możesz go wykonać sama lub z partnerem. Jednak zanim przejdziesz do działania, sprawdź, jakie magiczne atrybuty są ci potrzebne.

Zobacz także:

Rytuał Białych Łabędzi na miłość i wierność: co jest potrzebne?

Rytuał Białych Łabędzi na miłość i wierność od lat pomaga wielu parom odnowić ich relacje. Jego wykonanie nie jest skomplikowane, jednak nie pozostawia miejsca na dowolność. Tu nic nie może być przypadkowe, łącznie z magicznymi atrybutami. W celu poprawienia i umocnienia waszej relacji potrzebujesz:

 • 5 białych świec, najlepiej wykonanych z naturalnych składników – ich moc oczyści atmosferę między wami oraz wskrzesi zapomniane uczucie,
 • 2 białe kamienie, które symbolizują was i łączącą was czystą, prawdziwą miłość;
 • białą wstążkę, która przypieczętuje miłość, wzmocni wierność i przywiąże was do siebie.

Będziesz również potrzebowała kryształowego talerza oraz zapałek. Dopiero gdy masz wszystkie składniki, możesz przejść do praktykowania białej magii. 

Przeczytaj także:

Rytuał Białych Łabędzi na miłość i wierność. Instrukcja krok po kroku

Każdy związek pisze swoją historią i tylko wy możecie zadecydować, jak będzie wyglądała wasza przyszłość. Dlatego przed przystąpieniem do praktykowania Rytuału Białych Łabędzi na miłość i wierność koniecznie zastanów się nad swoją intencją. To ona jest kluczowa. Jeśli wykonujesz rytuał razem z partnerem, poproś go, aby i on zastanowił się nad swoją intencją. Musi być ona jasno sprecyzowana i nie działać na szkodę innej osoby.

 1. Oczyść swoje myśli ze złej energii.
 2. Postaw na stole wszystkie magiczne atrybuty.
 3. Wypowiedz w myślach swoją intencję.
 4. Ustaw świeczki w okręgu.
 5. Zapal wszystkie świeczki jedną zapałką.
 6. Cały czas skupiaj swoje myśli na intencji.
 7. Zwiąż tasiemką kamienie, a następnie „pakunek” zamknij w dłoniach. Jeśli wykonujesz rytuał w parze, twój partner powinien dłońmi objąć twoje dłonie.
 8. Wysuń ręce przed siebie, tak aby przypominały głowę i szyję łabędzia.
 9. Trzymaj ręce nad świeczką tak długo, jak długo będziesz wypowiadała swoją intencję. Czynność powtórz 5 razy.

Po wykonaniu Rytuały Białego Łabędzia powoli rozpleć dłonie, kamienie połóż w miejscu, które jest bliskie twemu sercu, a następnie zgaś świece. Pamiętaj jednak, że biała magia działa wspomagająco. Jeśli obie strony nie będą gotowe na zmianę, rytuał nie pomoże.

Zobacz także:

Sprawdź także: