Bliźnięta i Ryby: pasują do siebie czy nie?

Ryby to znak zodiaku, który czerpie z żywiołu wody. Jest jak tajemnicze głębiny oceanu – nieodkryte, fascynujące i niebezpieczne. Potrafi szybko przejść od ekscytacji do łez i zniechęcenia. Ostatni astrologiczny znak zodiaku ma silnie rozwiniętą inteligencję emocjonalną i umiejętnie odczytuje nastroje innych ludzi. Często buja w obłokach i zapomina o przyziemnych sprawach. Ryby są zamyślone, a przez to roztargnione. Potrzebują kogoś, kto przyciągnie je ku ziemi i nauczy odpowiedzialności. Bliźnięta nie są dla nich najlepszym kandydatem. To powietrzny znak zodiaku, który również stroni od wzięcia odpowiedzialności za swoje działania. Nie potrafi podjąć jednoznacznej decyzji i jest w nieustannym ruchu. Pędzi przez życie niczym wichura, nie zważając na to, jakie konsekwencje niosą ze sobą jego czyny. 

Bliźnięta i Ryby to para, o której często rozmawiają znajomi i przyjaciele. Są bowiem znani ze spektakularnych sprzeczek i okazywania silnych emocji. Potrafią pokłócić się w tłumie ludzi, nie zważając na to, co dzieje się dookoła nich. Ryby, chociaż uchodzą za spokojne i romantyczne, wiedzą, jak trafić w najczulszy punkt partnera. Kiedy zobaczą, że nie są już na liście priorytetów, nie mają żadnych skrupułów, aby urządzić sceny zazdrości i okazać swoje niezadowolenie. W przypadku Bliźniąt, które również znane są z impulsywności i braku cierpliwości, taki stan rzeczy jest niemożliwy do zaakceptowania. Po wielu latach życia w takim związku, uciekają w swoje pasje i stronią od towarzystwa drugiej połówki. A takie podejście powoduje, że między niegdyś zakochaną parą, narasta niewidoczny mur nieporozumień i frustracji. 

Zobacz także: 

Jak wygląda związek Bliźniąt z Rybami?

Ryby i Bliźnięta różnią się pod wieloma względami. Wprawdzie obydwoje cenią sobie wolność, skupiają się na emocjonalnej sferze życia i mają wiele zainteresowań, ale swoje pasje realizują w odmienny sposób. Osoby spod znaku Ryb są przede wszystkim nastawione na przeżywanie romantycznych uczuć, bezgranicznie ufają swojej intuicji i pielęgnują swoją wrażliwość, realizując się w zajęciach artystycznych. Z kolei Bliźnięta wolą spędzać czas bardziej dynamicznie – górskie wycieczki, skoki ze spadochronu i sporty ekstremalne to coś, co sprawia, że czują spełnienie. Energie tych dwóch znaków są odmienne. W dłuższej perspektywie Bliźnięta zorientują się, że Ryby są dla nich zbyt spokojne i przewidywalne. 

Co połączy Ryby z Bliźniętami? 

Związek Ryb i Bliźniąt będzie mieć bardzo dobry początek. Oba znaki zodiaku będą sobą oczarowane i szybko wejdą w stan zakochania. Bliźnięta będą zachwycone łagodnością i wrażliwością Ryb. A druga strona poczuje, że znalazła partnera na całe życie, przy którym nie będzie się nudzić. Pierwsze randki będą wyglądały jak kadry z romantycznego filmu. Oba znaki cechuje otwartość na świat i doświadczanie nowych wrażeń. Dlatego też będą przeplatać randki w kinie, spontanicznymi wyjazdami i aktywnościami sportowymi. Ryby z Bliźniętami umówią się na siłowni, pójdą na kurs malarstwa albo spędzą całą noc na rozmowie. Ich początki będą wyjątkowe i fascynujące. 

Kompatybilność znaków zodiaku wskazuje, które znaki zodiaku mają szansę na wielką miłość. Połączenie Ryb z Bliźniętami wymaga sporego zaangażowania. Jeżeli ta dwójka chce pozostać ze sobą na całe życie – muszą zrównać swoje tempa i popracować nad charakterem. Pierwszy etap ich związku to czas zachwytów, szczęścia i wielkich planów. Połączy ich entuzjazm, romantyzm i potrzeba bycia kochanym. To podstawy ich związku, które powinni rozwijać, jeśli chcą wspólnie przejść przez życie. 

Zobacz także:

Zobacz także: 

Zagrożenia w związku Ryb i Bliźniąt 

Pomiędzy Rybami i Bliźniętami jest wiele różnic, które szybko dostrzegą. Chociaż odnalezienie miłości jest ważne dla każdej ze stron, zupełnie inaczej wyobrażają sobie dalsze życie z partnerem. Ryby chcą sformalizować związek, wyprawić wielkie wesele, a następnie przenieść się w ciche i odległe miejsce i tam wychowywać gromadkę dzieci. Bliźnięta działają inaczej – nie mają planu na przyszłość i nie chcą rozmawiać o zobowiązaniach. Dla nich wspólne życie to przygoda. Chcą, aby druga połówka towarzyszyła im w podróżach, nie obawiała się częstych przeprowadzek i nieustannych zmian. 

A więc czy Ryby i Bliźnięta pasują do siebie? Oprócz pomysłu na życie, różni ich jeszcze wiele innych kwestii, takich jak: 

  • Ryby są bardzo wrażliwe i emocjonalnie reagują na każdy gest i słowo Bliźniąt; 
  • Bliźnięta żyją beztrosko i nie chcą zmieniać się dla partnera; 
  • Ryby mają skłonności do obrażania się i wybuchów zazdrości; 
  • Bliźnięta są niecierpliwe i często krytykują Ryby za to, że nie potrafią dotrzymać im tempa. 

Bliźnięta i Ryby: miłość i namiętność

W przypadku spraw związanych z pożądaniem i namiętnością, te dwa znaki zodiaku potrafią odnaleźć wspólny język. W codziennym życiu emocjonalne Ryby wymagają zaangażowania i uwagi, a jeśli nie otrzymują tego, czego chcą – narasta napięcie, które prowadzi do kłótni. Stan nerwowości może zamienić się w podekscytowanie, które obydwoje świetnie rozładują w sypialni. Ryby i Bliźnięta w łóżku wzajemnie się dopełniają i uczą tego, jak zadowolić partnera bądź partnerkę. Bliźnięta zwracają uwagę na wrażliwość drugiej połówki, są bardziej czułe i delikatne. Z kolei druga ze stron lubi przygody i nie jest nastawiona negatywnie do wszelkich zmian. Ryby są otwarte na różnego rodzaju nowości, które podkręcą temperaturę w łóżku. 

Ryby i Bliźnięta w związku potrafią znaleźć sfery życia, w których realizują się wspólnie. Jeśli pokonają bariery emocjonalne i ustalą, jak ma wyglądać ich wspólna przyszłość, być może stworzą wartościowy związek. Wszystko zależy od tego, czy Bliźnięta poskromią swoją potrzebę wolności, zaś Ryby znajdą w sobie odwagę, aby odejść od schematów i żyć na własnych zasadach.