Rozkłady na miłość nie tylko wskażą na czekającą nas przyszłość, ale podpowiedzą też, jaką ścieżkę obrać i jakie działania podjąć, by w naszym życiu wreszcie zapanował uczuciowy ład i błogi spokój. 

Dla wszystkich zainteresowanych osób mamy bardzo dobrą informację - rozkład partnerski może postawić nawet osoba, która nie ma zbyt dużego doświadczenia w tarocie. Karty znają odpowiedź na każde nurtujące nas pytanie, ale żeby móc ją poznać, najpierw należy skłonić je do współpracy. W tym miejscu należy obalić często powielany mit - tarot nie ma mocy wnikania w duszę człowieka. Konieczne jest przestrzeganie określonych kroków i okazanie kartom szacunku. Jeżeli spełnimy te warunki, powiedzą nam wszystko, co chcemy wiedzieć.

Spis treści:

  1. Rozkład tarota na miłość - podstawowy
  2. Tarot - rozkład na nową miłość
  3. Tarot - rozkład partnerski (na związek)
  4. Rozkład tarota - co on czuje?
  5. Tarot miłosny z 3 kart
  6. Tarot miłosny - znaczenie kart

Rozkład tarota na miłość - podstawowy

Rozkład tarota na miłość możemy postawić z pomocą doświadczonej wróżki, ale możemy też zrobić to samodzielnie. Podstawą jest czystość intencji - karty nie współpracują z ludźmi, w których sercu czai się zło i które przy pomocy wróżby chcą zaszkodzić innym. Jeżeli spełniasz ten warunek, możesz śmiało przystąpić do układania rozkładu.

Tarot w miłości ma wiele do powiedzenia, ale najpierw musimy zadać kartom konkretne pytanie. Nie należy bowiem mylić wróżenia z jasnowidzeniem. Zrozumiane zostaną tylko te myśli, które ubierzemy w słowa. Bardzo istotne jest, aby nie wpływać myślami na karty tarota - odczytują one nasze zachowanie uczucia oraz pozytywne lub negatywne nastawienie. Starajmy się podchodzić do nich z oczyszczającymi myślami.

Gdy już to zrobimy, poznamy odpowiedzi na temat obecnej miłości, dowiemy się, co czeka nas w najbliższej przyszłości i poznamy cenne wskazówki, które pozwolą nam uniknąć wielu przykrych sytuacji. Masz wątpliwości w kwestiach sercowych? Postaw prawdziwego tarota na miłość. Poniżej objaśniamy krok po kroku, jak to zrobić.

Tarot - rozkład na nową miłość

Rozkład tarota na nową miłość należy do tych, które wróżki stawiają najczęściej. Nic dziwnego. Każdy chciałby przecież poznać odpowiedzi na pytania w związku ze swoją uczuciową przyszłością. Każdy marzy o prawdziwej, romantycznej miłości. Każdy przynajmniej raz w życiu spotkał kogoś, kto sprawił, że świat zaczął wirować. Większość najpewniej doświadczyła też sytuacji, w której po latach znajomości przyjaźń przerodziła się w głębsze uczucie. W każdym z tych przypadków, karty są gotowe służyć nam swoją radą. 

Zobacz także:

Proponujemy rozkład z sześciu kart, w którym wykorzystamy wyłącznie arkana wielkie. W pierwszej kolejności, tasujemy talię i przekładamy ją trzykrotnie. Następnie, losowo wyciągamy 6 kart. Pierwsza wskaże nam osobę, która jest nami zainteresowana. Druga odpowie na pytanie, czy związek będzie trwały. Trzecia powie nam, jakim człowiekiem jest przeznaczona nam osoba. Czwarta wskaże wyzwania, którym trzeba będzie stawić czoła. Piąta karta skrywa w sobie garść przydatnych wskazówek. Szósta ukaże nam miejsce, w którym spotkamy swoją miłość. 

Tarot - rozkład partnerski (na związek)

Rozkład tarota na miłość zna też odpowiedzi na pytania o przyszłość związku. Zdarza się, że gdy opadną emocje towarzyszące nawiązaniu nowej relacji uczuciowej, zaczynamy się zastanawiać nad tym, co nas czeka u boku nowo poznanej osoby. Takie wątpliwości są całkowicie naturalne, tym bardziej jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że ludzie poznają się przez całe życie. Nie trzeba jednak czekać, aż los sam podsunie odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Przyszłość możemy poznać już dziś. 

Prosty rozkład partnerski może składać się już z trzech kart, ale jako że relacje uczuciowe nie należą do najprostszych, proponujemy nieco bardziej skomplikowany układ, który może rozwiać więcej niejasnych kwestii. Nasza propozycja to dwurzędowy rozkład z dziewięciu kart reprezentujących wielkie arkana. Zaczynamy od dokładnego potasowania talii i trzykrotnego przełożenia. Losujemy 9 kart i układamy je w dwóch rzędach, po 4 karty. Ostatnia powinna znaleźć się na dole, między ułożonymi kolumnami. Pierwsza karta na wkład osoby pytającej w związek.

Druga mówi o opinii osoby pytającej na temat jej związku. Trzecia wskazuje na uczucia osoby zadającej pytanie. Czwarta określa jej rzeczywiste podejście do tej relacji. Piąta i pierwsza wskazują na więź występującą między partnerami. Szósta i druga nazywają ich problemy. Siódma i trzecia ukazują ich stosunki. Ósma i czwarta obrazują, jak tę relację postrzegają inne osoby. Ostatnia karta ma za zadanie wskazać na wszystko to, co łączy i co dzieli partnerów. 

Rozkład tarota - co on czuje?

Miłość to skomplikowane uczucie. Zdarza się, że czyny naszej drugiej połówki przeczą składanym deklaracjom. To naturalne, że na pewnym etapie związku pojawiają się wątpliwości co do uczuć, którymi darzy nas druga osoba. Na całe szczęście, tarot także w tej kwestii jest gotowy nieść nam pomoc. 

Nasza propozycja to rozkład miłosny z czterech kart. Ponownie sięgamy po arkana wielkie, tasujemy talię i trzykrotnie ją przekładamy. Losujemy cztery karty i układamy je w formie kwadratu. Pierwsza pokaże nam, co dany mężczyzna o nas myśli. Druga odpowie na pytanie o czystość jego serca i wypływających z niego intencji. Trzecia podpowie, czy relacja będzie miała charakter długotrwały. Czwarta karta skrywa w sobie odpowiedź na dowolne pytanie które chcemy zadać w związku z uczuciami tej osoby. 

Karty tarota mogą także odczytać myśli oraz negatywne nastawienie i przekłamać rozkład, gdy stawia go niezbyt doświadczona osoba. Miejmy na uwadze, ze w początkowej fazie musimy być przygotowani na wzloty i upadki intuicji.

Tarot miłosny z 3 kart

Powyżej przedstawiliśmy nieskomplikowane rozkłady na miłość. Tarot miłosny może być jednak jeszcze prostszy. Skuteczny układ możemy ułożyć już przy użyciu trzech kart. Dla osoby początkującej, która nie ma jeszcze zbyt dużego doświadczenia w interpretacji kart tarota, stanowi to ogromne ułatwienie.

Rozkład z trzech kart da nam odpowiedź na pytanie o przeszłość, teraźniejszość i przyszłość związku. Zaczynamy od potasowania wielkich arkan i wylosowania trzech przypadkowych kart. Dwie układamy obok siebie, a trzecią - na dole, między nimi. Pierwsza jest kartą przeszłości, druga - teraźniejszości, a trzecia - przyszłości.  

Tarot miłosny z trzech kart powinien być wykonywany w odstępie czasu, aby nie zafałszować intencji z tarota. Wystarczy wykonać taki rozkład raz w miesiącu w przypadku regularnych sesji.

Tarot miłosny - znaczenie kart

Warto podkreślić, że przed postawieniem pierwszej wróżby należy poznać znaczenie kart tarota w miłości. W tego typu rozkładach używane są arkana wielkie, wiec skupimy się właśnie na tych symbolach. 

Głupiec - każe otworzyć się na nowe znajomości i kolekcjonować kolejne doświadczenia. Podpowiada, by słuchać głosu serca i kierować się własnymi instynktami.

Mag - stanowi zapowiedź okresu fascynacji, zauroczenia, ale i końca problemów w związku. Podpowiada, by w poszukiwaniu szczęścia sprawdzać różne drogi.

Kapłanka - symbolizuje związek oparty na miłości i szacunku, w którym dominuje spokój. Może też zapowiadać problemy w sferze seksualnej, dotyczące jednego z partnerów.

Cesarzowa - to symbol powodzenia w miłości. Karta zapowiada zgodę, spokój i odrodzenie się uczuć. Może też zwiastować powiększenie rodziny.

Cesarz - jest symbolem stabilizacji w związku, ojcowskiej miłości i opiekuńczości. Należy jednak podkreślić, że czasami przepowiada też, że jedna strona relacji będzie osobą silnie dominującą.

Arcykapłan - to zapowiedź udanej relacji, zarówno na poziomie duchowym, jak i fizycznym. Przepowiada zaręczyny, ślub lub planowanie uroczystości zaślubin.

Kochankowie - singlom wróży spełnienie uczucia, a osobom pozostającym w związku - zaręczyny lub ślub.

Rydwan - zapowiada rywalizację i walkę o uczucia. Jest też zwiastunem gorącego romansu. 

Sprawiedliwość - sygnalizuje konieczność zatroszczenia się o równowagę w związku. Ostrzega przed zbyt surową oceną swojej drugiej połówki.

Pustelnik - osobom samotnym nie wróży zmiany ich sytuacji. Tym z nas, które pozostają w związku, przepowiada pogorszenie relacji.

Koło fortuny - zapowiada, że w relacji pojawią się pozytywne zmiany.

Moc - zapowiada, że kobieta przejmie inicjatywę w związku.

Wisielec - symbolizuje gotowość do wszelkich wyrzeczeń w imię miłości.

Śmierć - wróży zakończenie związku.

Umiarkowanie - symbolizuje stabilizację, ale i brak namiętności.

Diabeł - oznacza komplikacje w związku, ale obrazuje też ogromną siłę uczucia.

Wieża - jest symbolem problemów, kłótni i rozstania.

Gwiazda - wróży wewnętrzny spokój i duchowy rozwój. Może też zwiastować ciążę.

Księżyc - jest znakiem zazdrości i obsesji, które mają swoje źródło w uczuciu niepokoju.

Słońce - to pozytywny symbol szczęścia, spełnienia, sukcesu i radości. Zapowiada stabilny związek, oparty na zaufaniu.

Sąd ostateczny - zapowiada przełom w uczuciach i możliwość poznania wymarzonego partnera.

Świat - wróży dobre relacje, zgodę i szczęście. Przepowiada spokojne życie. 

Czytaj też:

Wróżenie z kart, dłoni czy obrączek - poznaj metody i wybierz najlepszą dla siebie!

Jak czytać karty tarota? Instrukcja!