Para 80-latków rozstała się na 215 dni

Państwo Loreth, którzy na co dzień mieszkają razem w domu opieki na Florydzie, nie widzieli się przez 215 dni. Zostali rozdzieleni z powodu epidemii koronawirusa. W marcu Joseph dowiedział się, że będzie musiał udać się na operację do szpitala. Niestety mężczyzna musiała zostać w placówce po zakończonym zabiegu, ponieważ potrzebował kilku miesięcy na rekonwalescencję. W tym czasie jego żona, Eve, nie mogła go odwiedzać - uniemożliwiały to obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa.

ZOBACZ TEŻ: Są blisko 70-tki i robią furorę w sieci. „Dziadek Hipster” i „Dama nocnego życia” zachwycają nie tylko na ulicach Berlina

Wzruszające nagranie trafia do sieci

Joseph i Eve od marca kontaktowali się ze sobą jedynie za pośrednictwem telefonu i rozmów wideo. W końcu po 215 dniach ich rozłąka dobiegła końca. Krótki film pokazujący parę 80-latków stał się hitem Internetu.

Eve mówi: „O mój Boże. Tak bardzo tęskniłam za tobą. Kocham cię”, na co Joseph odpowiada „Nie sądziłem, że kiedykolwiek tu dotrę. Tak bardzo za tobą tęskniłem”. Oboje są bardzo wzruszeni. Eve rzuca się mężowi na szyję, a ten ociera łzy wzruszenia.

Pod tym poruszającym filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Bezcenny widok. Wspaniały przykład prawdziwej miłości.
Oglądam to w kółko ze łzami w oczach. Niech Bóg pobłogosławi ich jeszcze kilkoma wspólnymi latami. 

Pojawiają się również głosy mówiące, że seniorzy nie powinni być odseparowani od bliskich w czasie pandemii, ponieważ to źle wpływa na ich psychikę, a tym samym utrudnia leczenie. Co o tym sądzicie?

ZOBACZ TEŻ: Romeo i Julia Powstania Warszawskiego? Para odnalazła się po 72 latach!