Rozkład Tarota na luty 2023: Koło Fortuny

Ta karta symbolizuje zmienność losu, bo jak wiadomo, fortuna się kołem toczy.  Na szczęście luty będzie dla nas łaskawy i w tym miesiącu możemy się spodziewać wszelkiej pomyślności w sferze finansowej. Jeśli wiążesz wielkie nadzieje z awansem w pracy, to możesz liczyć, że w lutym zostaniesz doceniona.  Jednak kołem fortuny nie rządzi przypadek ani ślepy los. Jeśli nie wykorzystałaś danej ci szansy, nie licz na to, że manna spadnie ci z nieba. Szczęście w sferze finansowej będzie sprzyjało tylko i wyłącznie tym, którzy nie czekają bezczynnie.  Jeśli sama wychodzisz z inicjatywą, los się do ciebie uśmiechnie. Natomiast jeśli nie jesteś pewna swojej miłości do partnera i masz wiele wątpliwości co do niego, czeka cię sporo zmian. Koło Fortuny jasno wskazuje, że jest to dla ciebie najlepszy moment na definitywne zakończenie związku.

To cię z pewnością zainspiruje: 

Rozkład Tarota na luty 2023: 10 mieczy

10 mieczy zazwyczaj nie zapowiada nic dobrego. Dlatego powinnaś zwiększyć uważność i krytycznie podchodzić do deklaracji, ponieważ ta karta jasno wskazuje, że w twojej orbicie pojawi się oszust. Umiejętnie wykorzysta twoje przychylne nastawienie i okradnie cię bez mrugnięcia okiem. Jeśli nie zachowasz uważności, będzie to dla ciebie nie tylko nauczka, ale i porażka. 10 mieczy zapowiada stratę i rozstanie w miłości, symbolizuje także trudne momenty w życiu. Jednak w zestawieniu z Kołem Fortuny pisany jest ci szczęśliwe zakończenie nieudanego związku. W takiej sytuacji 10 mieczy jasno wskazuje na toksyczność relacji, w której tkwisz. Karta co prawda mówi, że być może nie jesteś psychicznie gotowa na rozstanie, ale jest to najlepszy moment, na podjecie kluczowych dla ciebie decyzji. Oczywiście, nie obejdzie się bez trudnych emocji, ale bez wzięcia odpowiedzialności za własne życie nic w nim nie zmienisz.

To ci się spodoba: 

Rozkład Tarota na luty 2023: Cesarz

Zobacz także:

Cesarz symbolizuje silnego odpowiedzialnego mężczyznę, którego zadaniem jest zapewnienie ci godnego bytu. W połączeniu z Kołem Fortuny zwiastuje pomyślny rozwój twojej kariery, szczególnie jeśli pracujesz w środowisku zdominowanym przez mężczyzn lub gdy twój przełożony jest mężczyzną. Jeśli kończysz stary związek i obawiasz się samotności, karta Cesarz wskazuje, że w twojej orbicie już w lutym pojawi się mężczyzna, który zawróci ci w głowie. Musisz jednak nie ponosić się emocjom i zdjąć różowe okulary. Cesarz symbolizuje dominującego mężczyznę, który rządzi i wymaga, a w domu wszyscy muszą robić dokładnie to, co on chce. Zastanów się, czy warto wiązać się z takim mężczyzną. Szczególnie że w tym rozdaniu pojawiła się 10 mieczy, która ostrzega cię przed niebezpieczeństwem.

Rozkład Tarota na luty 2023 roku to przestroga przed toksycznymi związkami. W kwestii finansów możesz liczyć na dopływ gotówki.