Promocja Rossmann październik 2018: rabat na kosmetyki 55%

Jeśli posiadasz konto w aplikacji Rossmann, mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Już za kilka dni rusza wielka jesienna promocja, w ramach której zarejestrowane użytkowniczki będą mogły skorzystać z 55-procentowego rabatu na kosmetyki do makijażu. To kolejna po promocji 2+2 gratis świetna okazja, by uzupełnić braki – i zaopatrzyć się w nowości, których w tym sezonie nie brakuje. A jeśli lubisz odhaczać zadania z wyprzedzeniem, to również dobry moment, by zacząć myśleć o świątecznych prezentach. Zwłaszcza, że w ramach promocji Rossmann będzie można kupić również kosmetyki z wyższej półki.

Promocja Rossmann październik 2018: kiedy rusza?

Jesienna promocja Rossmann będzie trwać od 9 do 18 października 2018 i dotyczy wyłącznie członków Klubu Rossmann z zarejestrowanymi kontami. Jeśli jeszcze do niego nie należycie, to dobry moment by założyć konto w aplikacji. Zwłaszcza, że najbardziej aktywni użytkownicy mogli skorzystać z promocji Rossmann już wcześniej, bo od 29 września. Możecie być jednak spokojne o asortyment. Akcja została podzielona na dwa etapy, więc produktów w promocyjnych cenach wystarczy dla wszystkich, którzy zdecydują się skorzystać z promocji Rossmann.

Promocja Rossmann październik 2018: co kupisz z rabatem 55%?

Jesienna promocja Rossmann obejmuje tzw. kolorówkę – czyli kosmetyki do makijażu. W promocyjnej cenie z rabatem 55% kupimy więc m.in. podkłady, korektory, tusze do rzęs, cienie do powiek, pomadki do ust, pudry i róże, rozświetlacze oraz produkty do brwi. Najprawdopodobniej, poszczególne kategorie produktów będą stopniowo obejmowane promocją Rossmann. Od 9 do 18 października warto więc na bieżąco śledzić przebieg akcji. Wielka promocja Rossmann odbywa się kilka razy w roku. Akcja z rabatem ma z reguły miejsce na początku wiosny i jesienią. Każda z nich cieszy się ogromną popularnością. Jeśli planujecie większe kosmetyczne zakupy, jesienna promocja Rossmann to doskonała okazja, by uzupełnić zapasy.