Rossmann promocja 2+2 gratis marzec 2019

Nowa promocja Rossmann 2+2 gratis na marzec to idealny prezent dla wszystkich kobiet z okazji ich święta. Nowa promocja Rossmann na marzec pod hasłem "Poczuj wiosnę we włosach" ucieszy te z nas, które lubią dbać o włosy i często kupują produkty do ich pielęgnacji i stylizacji. 

W nowej promocji Rossmann 2+2 gratis kupimy między innymi: szampony, odżywki, produkty do koloryzacji, pianki, czy lakiery. Warto podkreślić, że w nowej promocji kupimy produkty do włosów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Rossmann promocja 2+2 gratis na marzec 2019: od kiedy?

Promocja Rossmann 2+2 gratis na marzec 2019 rozpocznie się w Dzień Kobiet 8 marca i potrwa do 19 marca, lub do wyczerpania zapasów. Standardowo nowa promocja będzie obowiązywać zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. 

Rossmann promocja 2+2 gratis na marzec 2019: zasady

Z promocji Rossmann 2+2 gratis na marzec 2019 skorzystają wyłącznie klienci, którzy posiadają kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii.

Aby skorzystać z promocji Rossmann 2+2 gratis należy wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji i różnią się kodem kreskowym. Produkty biorące udział w promocji 2+2 gratis będą oznaczone specjalną czerwoną etykietą. Przy zakupie 4 produktów, dwa z nich tańsze dostaniemy gratis.

Lista produktów, które biorą udział w promocji Rossmann 2+2 gratis w marcu będzie dostępna w regulaminie na stronie Rossmanna. 

Przypominamy, że w trakcie promocji Rossmann 2+2 gratis każdy klient może zrobić zakupy tylko jeden raz.

Rossmann promocja 2+2 gratis na marzec 2019: co warto kupić?

Z najnowszej promocji drogerii Rossmann 2+2 gratis na marzec 2019 na pewno skorzysta wiele kobiet, które mają okazję uzupełnić swoje szafki kosmetykami do pielęgnacji i stylizacji włosów. Z najnowszej promocji mogą również skorzystać panowie, którzy w ofercie też znajdą coś dla siebie.

A Wy na co będziecie polowały w nowej promocji Rossmann 2+2 gratis na marzec 2019?