Rossmann promocja 2+2 gratis maj 2019

Nowa promocja Rossmann 2+2 gratis na maj 2019 pod hasłem "Pielęgnuj swój blask" tym razem dotyczy kosmetyków do pielęgnacji twarzy. W promocji Rossmann na maj 2019: 2+2 gratis możemy kupić produkty zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. W ofercie znajdziemy między innymi: kremy do twarzy, maseczki, toniki, żele do mycia twarzy, produkty do demakijażu, płyny micelarne.

Kupując te produkty w nowej promocji Rossmann 2+2 gratis w maju każda z nas będzie mogła pochwalić się piękną i zadbaną cerą na wiosnę.

Rossmann promocja 2019 maj: 2+2 gratis: do kiedy?

Promocja Rossmann na maj 2019: 2+2 gratis na kosmetyki do pielęgnacji twarzy rozpoczęła się 21 maja i potrwa do 31 maja lub do wyczerpania zapasów. 

Promocja Rossmann na maj 201: 2+2 gratis na produkty do pielęgnacji twarzy pod wyjątkowym hasłem "Pielęgnuj swój blask" obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie w drogeriach. 

Rossmann promocja 2+2 gratis maj 2019: co warto kupić?

Trzeba przyznać, że najnowsza promocja Rossmann na maj jest naprawdę wszechstronna. Oprócz produktów do pielęgnacji twarzy, takich jak: kremy, maseczki, czy peelingi, w ofercie promocyjnej znalazły się również: balsamy do ust, kremy BB żele pod prysznic i płyny do higieny intymnej.

W najnowszej promocji biorą udział produkty znanych i lubianych przez was marek: AA, Lirene, Soraya, Bielenda, Eveline, Nivea, Tołpa, Ziaja, Barwa, Dermika, Floslek, Isana, Janda, Mixa, Perfecta, a także firmy drogerii Rossmann: Alterra i Isana.

Warto zatem przejrzeć swoją kosmetyczkę i łazienkową szafkę i wybrać produkty, które nam się kończą. Musimy przyznać, że oferta produktowa jest naprawdę szeroka i z pewnością każda z was bez problemu wybierze 4 produkty. Pamiętajcie, że promocja dotyczy również produktów dla mężczyzn.

Rossmann promocja 2019 maj: 2+2 gratis: zasady

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w maju 2019, trzeba będzie wybrać 4 dowolne kosmetyki, które biorą udział w akcji. Kosmetyki biorące udział w promocji Rossmann na maj 2019: 2+2 gratis tradycyjnie muszą różnić się kodem kreskowym.

Produkty biorące udział w promocji 2+2 gratis będą oznaczone specjalną czerwoną etykietą. Przy zakupie 4 produktów, dwa z nich tańsze dostaniemy gratis.

Lista produktów, które biorą udział w promocji Rossmann 2+2 gratis w maju jest dostępna w regulaminie na stronie Rossmanna. 

promocji Rossmann na maj 2019: 2+2 gratis mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy posiadają kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. W trakcie promocji Rossmann 2+2 gratis każdy klient może zrobić zakupy tylko jeden raz.

Skorzystacie z promocji Rossmann 2+2 gratis na maj 2019 na kosmetyki do twarzy?