Rossmann 2+2 gratis czerwiec 2019

Kobiety dzielą się na te, który w nowy sezon wchodzą w pełni wyposażone: kosmetyczka pełna wyczekanych letnich nowości, po które można na spokojnie sięgać i rozkoszować się odkryciami i na grupę praktykująca całkiem odwrotną politykę. Te drugie całkowicie zdają się na los – co nie znaczy: na przypadek. Wiele marek wychodzi swoim konsumentkom naprzeciw z promocjami i wyprzedażami i wspomniane właśnie wtedy maja największe używanie: to okazja czyni z nich najbardziej rozsądne zakupowiczki. I to właśnie one na hasło promocja w Rossmannie 2+2 gratis czerwiec 2019 w kolejce ustawią się jako pierwsze. Trudno zresztą się dziwić: w czerwcu 2019 na półkach popularnej drogerii w promocji znajdziemy letni niezbędnik, bez którego ciepłą porą nie sposób się obejść.

Rossmann promocja 2+2 gratis czerwiec 2019 – jak to działa

Promocja Rossmann 2+2 gratis jak łatwo się domyślić polega na tym, że do dwóch produktów w koszyku, za które płacimy dobieramy dwa, które dostajemy gratis. Cała akcja skierowana jest do grona wiernych klientek drogerii, które są posiadaczkami aplikacji Rossmann i należą do Klubu Rossmann. Co to oznacza? Że w telefonach mają zainstalowaną specjalną apkę z kodem kreskowym sczytywanym przy kasie, który pozwala kasjerowi naliczyć rabat.

Rossmann promocja 2+2 gratis czerwiec 2019 – co można kupić

Jeśli macie apkę Rossmanna nie ma szans na przegapienie promocji: wszystkie produkty dostępne w ramach 2+2 gratis mają specjalne oznaczenia. Jedyne ograniczenie polega na tym, że sięgamy po 4 różne kosmetyki, więc jeśli planowałyście zrobić zapasy jednego produktu, tym razem nic z tego. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło: jeśli jeszcze nie udało wam się zadbać o stopy tak, jak trzeba, teraz jest ten moment! Rossmann z promocją 2+2 gratis czerwiec 2019 wychodzi naprzeciw wszystkim spóźnialskim, które bez wyrzutów sumienia czy nadwyrężonego portfela mogą dopieścić swoje stopy i całe nogi tak, jak to się robi w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Po co dokładnie warto sięgnąć? Produkty do depilacji, golenia i pielęgnacji i odświeżania stóp, czyli kremy, maszynki, plastry depilacyjne dezodoranty do stóp, narzędzia do pedicure: obcinaki i pilniki, a także żelowe wkładki do butów. 

Sprawdzone sposoby na piękne stopy, które naprawdę przynoszą efekty

Promocja Rossmann 2+2 gratis czerwiec 2019 pod nazwą "O krok od lata" potrwa od 21 czerwca do 30 czerwca: szykujcie się!