Promocja Rossmann 2+2

Trwa nowa promocja w sklepach sieci Rossmann - tym razem aż dwa produkty można otrzymać gratis, o ile spełni się warunki zawarte w regulaminie akcji. Na czym dokładnie polega promocja Rossmann 2+2? Promocja 2+2 gratis dotyczy czterech wybranych produktów dostępnych w sklepach Rossmann. Po kupieniu dwóch produktów dwa kolejne dostaniemy za darmo, wybrane produkty muszą być jednak przyjazne środowisku (oznaczone zieloną etykietą) lub pochodzić z działu "Zdrowa żywność". Na stronie internetowej Rossmann dostępna jest lista produktów objętych promocją, do wyboru mamy np. ziołowe pasty do zębów, balsamy do farbowanych włosów, ale też energetyczne batony czy łuskane migdały. Uwaga, w akcji mogą wziąć udział jednorazowo jedynie członkowie Klubu Rossmann. 

Promocja Rossmann 2+2 - jak skorzystać?

Aby skorzystać z rabatu 2+2, trzeba być uczestnikiem Klubu Rossmann, złożyć zamówienie w drogerii internetowej za pomocą aplikacji mobilnej lub logując się na stronie internetowej przy użyciu adresu mailowego podanego podczas rejestracji do Klubu Rossmann. Przy zakupach w sklepach stacjonarnych wystarczy podczas transakcji okazać do zeskanowania wirtualną kartę Klubu Rossmann.

Promocja Rossmann 2+2 - do kiedy?

Promocja Rossmann 2+2 ruszyła 9 stycznia 2018 i potrwa do 18 stycznia lub do wyczerpania zapasów. Sądząc po ogromnym zainteresowaniu akcją rabatową, promocyjne produkty mogą zniknąć z półek sklepów Rossmann wcześniej, niż zakłada regulamin. 

Promocja Rossmann 2+2 - regulamin

W gazetce Rossmann dostępne są zasady promocji 2+2:

Promocja obowiązuje w dn. 09-18.01.2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Rabat „2+2 gratis” dostępny jest jeden raz dla zarejestrowanych członków Klubu Rossmann, przy zakupie czterech różnych produktów z kategorii Zdrowa żywność oraz produktów przyjaznych naturze oznaczonych zieloną etykietą.

Więcej szczegółów oraz regulamin promocji można sprawdzić na www.rossmann.pl/klub.