Rosie Huntington Whiteley w ubraniach polskiej marki The Odder Side

Marka The Odder Side bardzo szybko się rozwija i nieustannie podbija serca kobiet na całym świecie. Do grona jej licznych fanek zalicza się teraz również Rosie Huntington Whiteley. Modelka opublikowała na swoim profilu zdjęcie w prostej, czarnej sukience z kolekcji marki. Dopasowała do niej luźną, fioletową marynarkę i delikatną biżuterię. Stylizacja okazała się być wielkim sukcesem – sukienka w mgnieniu oka wyprzedała się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Historia przebiegła podobnie w przypadku pomarańczowej sukienki, w której Rosie Huntington Whiteley zapozowała na swoim Instagramie kilka tygodni temu. Właścicielki sklepu, Brygida Kubiś i Justyna Przygońska zapewniły, że spróbują przywrócić Chili Dress do sprzedaży. Ciemna sukienka Martini niestety zniknęła ze sklepu już na dobre.

Współpraca Rosie Huntington Whiteley z The Odder Side

Założycielki The Odder Side zdradziły jak udało im się nawiązać współpracę z Rosie Huntington Whiteley. Skontaktowały się z nią na początku roku, a modelka wyraziła swój zachwyt nad ich jesienno-zimową kolekcją. Samodzielnie wybrała swoich faworytów z nadchodzącej kolekcji letniej. Do gustu szczególnie przypadła jej Chili Dress, o czym napisała marce:

- To idealna letnia sukienka i mam na jej punkcie obsesję!

Założycielki zostały nawet poproszone o uszycie jej w kilku innych kolorach! Zainteresowanie Rosie Huntington Whiteley polską marką na pewno znacznie pomoże The Odder Side w rozwoju. Już teraz, dzięki modelce firmie udało się zainteresować sobą vouge.com.

 

Rozwój marki The Odder Side na świecie

The Odder Side to polska marka, która na rynek weszła pięć lat temu. Założyły ją dwie przyjaciółki: Justyna Przygońska i Brygida Kubiś. Obecnie mają butiki w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Paryżu, a ich znaczenie na rynku modowym wciąż rośnie. Swoje produkty kierują do kobiet eleganckich i nowoczesnych, a jakość stawiają na pierwszym miejscu. Przyznają, że do grona ich stałych klientek należą teraz osoby, o których kiedyś marzyły, żeby zwróciły uwagę na ich markę. Jedną z nich jest właśnie Rosie Huntington Whiteley. Jakie mają plany na przyszłość? Jeszcze większy rozwój The Odder Side na rynku zagranicznym. Nie wątpimy, że się uda. W końcu to jedna z najmodniejszym polskich marek ostatnich lat!