Rose brown hair - hit Instagrama

Twórcą tego supermodnego koloru rose brown hair jest australijski fryzjer Thi Thao Tu. Inspiracją dla tego wiosennego trendu stały się pastelowe róże i lekko metaliczne odcienie magenty, które genialnie podkreślają naturalne i czekoladowe brązy. Oprócz tego, że nasza fryzur zyskuje wielowymiarowości, to delikatna gra różu na głowie podbija kolor skóry i nadaje jej świeżości i promiennego wyglądu. Czy nie tego oczekujemy od wiosennych trendów?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by New Creative di EnricaCalcagno (@new_creativefashion) on Mar 4, 2020 at 7:52am PST

Na czym polega koloryzacja "rose brown hair"? Dla kogo?

Koloryzacja w stylu rose brown hair najbardziej efektownie wygląda wykończona falami w stylu beach waves, dzięki którym róż pięknie migocze pomiędzy ciemnymi czekoladowymi pasemkami i odbija światło. Ten efekt z pewnością wyjaśnia sukces hashtagu #rosebrownhair na Instagramie (który ma już ponad 10 tys. wpisów).

Wykonuje się go podobnie jak klasyczny baleyage pozostawiając ciepły brąz przy skórze, a delikatnym metalicznym różem malując pasma na końcach. To idealna koloryzacja dla brunetek, które pragną odświeżyć kolor lub dla nowicjuszek "po ciemnej stronie". Ta metamorfoza spełni wymagania kobiet, które pragną subtelnej zmiany. 

Najlepszym sposobem na osiągnięcie różowego brązu jest użycie malinowych tonów i magenty do wykonania odwróconego ombre. Tymi samymi barwami można nie tylko ożywić smętny brąz, ale też złagodzić mosiężne lub czerwone odcienie na włosach. Ta gra kolorów połączona ze złocistym brązem wygląda magicznie! Z resztą zobaczcie same galerię najpiękniejszych fryzur w kolorze rose brown.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ryo (@pledica_ryo) on Feb 28, 2020 at 4:06pm PST