Rosa Chains: biżuteria

Jeśli nie znacie marki Rosa Chains to koniecznie musicie nadrobić zaległości! Rosa Chains to polska marka biżuteryjna, która tworzy piękną, delikatną biżuterię z najwyższej jakości materiałów. Jej założycielka i projektantka marki, Agnieszka Rosa, znana jest z subtelnej, minimalistycznej estetyki. Propozycje marki na sezon wiosna lato 2018 idealnie wpisują się w modowe trendy, w których dyskretna ekspozycja biżuterii przełamuje surowy minimalizm panujący w poprzednich sezonach.

Rosa Chains: kolekcja wiosna lato 2018

W nowej kolekcji Rosa Chains da się wyczuć dekadencki klimat lat 20-tych ubiegłego wieku i magię przedwojennego jubilerskiego kunsztu. Te inspiracje splecione z nowoczesną wizją projektantki dają naprawdę wyjątkowy efekt. Tradycyjne surowce szlachetne takie jak złoto, perły, diamenty oraz ręcznie rzeźbione i inkrustowane kamienie zostały zaklęte we współczesnej nowatorskiej formie.

Jestem pełna uznania dla zanikającej sztuki jubilerskiej. Otwierany medalion serce z mojej nowej kolekcji to nie tylko piękny przedmiot, ale również mała rzeźba, która skrywa sekret i posiada własną duszę. - mówi Agnieszka Rosa.

Wśród realizacji znajdziemy między innymi inspirowane rodowymi sygnetami pierścienie z wtłaczaną w kamień złotą gwiazdą lub trójwymiarową rzeźbą, medalion z diamentem, dla którego inspiracją stał się kieszonkowy zegarek oraz bransoletkę, która przywodzi na myśl stuletnią dewizkę. Nowej kolekcji towarzyszy też piękna sesja wizerunkowa autorstwa duetu Kulesza i Pik.

Jak Wam się podoba? My jesteśmy zakochane!