Ta londyńska rodzina pokazuje jak walczyć z nudą

Steph i Matt wraz z trójką dzieci wiedzieli, że czas kwarantanny będzie dla nich zupełnie odmiennym doświadczeniem, ale jednego byli od początku pewni - na pewno nie chcą go po latach wspominać jako pasmo nudy, udręki i dni spędzonych przed telewizorem. Choć to akurat pasja do filmów stała się inspiracją do powstania niezwykłego konta na instagramie, gdzie całą rodziną wcielają się w najbardziej kultowe postaci z filmów. Dziś ich współtworzone przez całą rodzinę (bo każdy z ich piątki ma ważny udział w tym projekcie) @guessthemovie8 na Instagramie obserwuje już ponad 4 tys. fanów nie tyle kinematografii, co dobrej zabawy i rodziny, która daje masę dobrej energii w czasie kwarantanny.

Zgadnij jaki to film?

Aby zrealizować oryginalny pomysł jakim jest odtwarzanie filmowych scen i postaci podchodzą do sprawy bardzo poważnie. Wykorzystują domowe rekwizyty, farby do twarzy oraz przerabiane ciuchy. Nie tylko świetnie się bawią, ale też zajmują czas, rozwijają swoją kreatywność, uczą dzieci wiedzy o kinie, a przede wszystkim robią to, co podczas kwarantanny najważniejsze - mają dla siebie czas. Duuuuużo czasu.

Które zdjęcie podoba wam się najbardziej? Do naszych faworytów należy zdecydowanie rekonstrukcja "Rodziny Adamsów" oraz "Sok z żuka" (znajdziecie je w galerii).