Od jakiegoś czasu Robert Janowski, który raczej przyzwyczaił nas do krótkich włosów, nosił dłuższą fryzurę. Jej fanką najwidoczniej nie była żona artysty, Monika, która sposobem zaciągnęła męża do fryzjera. Efekt? Jak twierdzą jego fanki "odmłodniał o 10 jak nie o 20 lat". Zobaczcie koniecznie!

Robert Janowski ma nową fryzurę. To zasługa jego żony, Moniki Janowskiej

Monika Janowska postanowiła podejść męża sposobem. Sama wybrała się do znajomej fryzjerki, a Roberta poprosiła o to, aby odebrał ją z salonu. Kiedy artystka przyjechał po żonę, ta wraz ze stylistką fryzur zaproponowała mu odświeżenie fryzury. Jak się okazało, symboliczne "podcięcie końcówek" przerodziło się w prawdziwą metamorfozę! Historię swojej nowej fryzury opisał (z odpowiednią dozą dystansu) na Instagramie sam Robert Janowski:

To była totalna manipulacja! Bezwzględna prowokacja! Zmowa, spisek i jak to się tam jeszcze nazywa. Monika: »A może jak mnie będziesz odbierał od fryzjera, to Pani Agniesia podetnie Ci końcówki?« [...] Nie wiem, czego was, kobiety, uczą w tych szkołach, ale na pewno nie matematyki. Dwa centymetry to nie mniej, nie więcej tylko 20 milimetrów, a nie pół metra! - zażartował.

Artysta poprosił swoich obserwatorów, aby dali mu znać, co myślą o jego nowej fryzurze. Kokietując wspomniał, że żona porównuje go teraz do... George'a Clooneya i Gordona Ramsaya:

Teraz Monia mówi, że kogoś jej przypominam, ale ciągle się waha między George'em Clooneyem a Gordonem Ramsayem. Wolę tego pierwszego! A wy? Jak Wam się podoba? Dajcie znak - zachęcił do komentowania.

Nowa fryzura wręcz zachwyciła jego obserwatorów (a zwłaszcza fanki).

"Super, 10 lat młodziej. Ładnemu to w każdej fryzurze ładnie",

"Chyba trzeba, panie Robercie, podziękować żonie i fryzjerce. Super pan wygląda",

"Zdecydowanie lepiej w tych podciętych końcówkach. Jednak kobiety wiedzą co dobre",

"Może my kobiety mamy problem z matematyką, ale pan odmłodniał o 10 jak nie o 20 lat",

"Super fryzura, odmładzająca bardzo, świetnie Pan wygląda" - czytamy w komentarzach.

Zobaczcie metamorfozę Roberta Janowskiego:

ZOBACZ TAKŻE: