W ostatnich tygodniach Robbie Williams chętnie manifestował publicznie swoją miłość do Aydy Fields. Posunął się do tego, że podczas wywiadu na żywo, udzielanego australijskiemu programowi radiowemu „2DayFm” zadał swojej dziewczynie to najważniejsze pytanie. Ayda, która towarzyszyła Robbiemu w studiu, usłyszała nagle: „Aydo Field, tak bardzo cię kocham… Czy zostaniesz moją żoną?”. „Tak, wyjdę za ciebie,” brzmiała radosna odpowiedź. „Gdzie masz pierścionek?”

Niefrasobliwy Robbie pierścionka oczywiście nie miał, ale pożyczył zastępczy od prowadzącego program. Piosenkarz założył go na palec Aydy i ponownie wygłosił deklarację swoich uczuć: „Bardzo cię kocham. Czy będziesz moją na zawsze?” „Z największą radością będę z tobą na zawsze,” odparła w uniesieniu Ayda.

Pytanie tylko, czy były wokalista Take That rzeczywiście wkrótce pójdzie do ołtarza z aktualną partnerką. W końcu właśnie promuje swoją nową płytę zatytułowaną „Video Killed The Radio Star”. Oświadczyny z pewnością zapewnią mu zainteresowanie mediów na dłuższy czas. Czy zatem był to tylko chwyt promocyjny, czy jednak poryw prawdziwego uczucia? Na odpowiedź przyjdzie nam cierpliwie poczekać...

Sylwetka gwiazdy: Robbie Williams