Aby jeszcze skuteczniej zadbać o kondycję włosów i właściwą pielęgnację skóry głowy, eksperci head&shoulders stworzyli przeciwłupieżowe odżywki do włosów.
Ich stosowanie pozwala zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry głowy, a ponadto wzmacnia przeciwłupieżowe działanie szamponów head&shoulders. Nowe odżywki head&shoulders powstały specjalnie, aby działać od skóry głowy aż po końcówki włosów sprawiając, że włosy są gładkie, łatwe w rozczesywaniu, a przede wszystkim wolne od łupieżu.

Dylemat w walce z łupieżem
To właśnie włosom wiele kobiet poświęca najwięcej uwagi podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Nic dziwnego. Włosy stanowią przecież oprawę naszej urody i w dużej mierze decydują o pierwszym wrażeniu, jakie wywieramy na innych. Dlatego wiele kobiet zmagających się z nieestetycznymi białymi płatkami na głowie i ramionach zastanawia się, czy zwalczanie łupieżu może iść w parze z pięknymi i głęboko odżywionymi włosami?

Rewolucja w pielęgnacji przeciwłupieżowej
Aby zapewnić włosom kompleksową pielęgnację przeciwłupieżową eksperci head&shoulders opracowali nowe przeciwłupieżowe odżywki head&shoulders, które działają już od skóry głowy, sprawiając, że włosy stają się piękne i gładkie, a także wzmacniają przeciwłupieżowe właściwości szamponów head&shoulders. Odżywki head&shoulders, w przeciwieństwie do klasycznych odżywek, mogą być stosowane bezpośrednio na skórę głowy, przez co zapewniają jej odpowiednią pielęgnację i właściwy poziom nawilżenia, a w rezultacie gładkie i łatwe w rozczesywaniu włosy. Dodatkowo zawierają przeciwłupieżowy kompleks ActiZinc, dlatego stosowane równocześnie z szamponem head&shoulders pomagają usunąć łupież dwa razy szybciej niż używanie szamponu head&shoulders ze zwykłą odżywką bez działania przeciwłupieżowego.

Wyjątkowa moc przeciwłupieżowego systemu head&shoulders pozwala uzyskać 3 korzyści:
1. Włosy wolne od łupieżu aż do 100% dwa razy szybciej – w porównaniu z szamponem head&shoulders stosowanym ze zwykłą odżywką.
2. Włosy tak gładkie i lśniące, że nie sposób im się oprzeć.
3. Włosy chronione przeciwko uszkodzeniom spowodowanym szczotkowaniem lub stylizacją i łatwe w rozczesywaniu.
3 linie kosmetyków przeciwłupieżowych head&shoulders
Nowe odżywki head&shoulders zostały stworzone w 3 wariantach, będących uzupełnieniem najpopularniejszych szamponów head&shoulders i dostosowanych do różnych potrzeb włosów:  

Citrus Fresh: linia przeznaczona do  włosów przetłuszczających się, dokładnie oczyszcza skórę głowy i włosy, zapewniając im lekkość, świeżość i orzeźwiający cytrusowy zapach.    

Codzienna Pielęgnacja: klasyczna linia kosmetyków przeciwłupieżowych do włosów normalnych. Tak łagodna, że możne być stosowana codziennie. Dokładnie oczyszcza włosy i odżywia skórę głowy, sprawiając, że włosy są miękkie w dotyku, lekkie i łatwe w układaniu.

Jedwabista Miękkość: linia z dodatkiem składników nawilżających, do włosów zniszczonych i puszących się. Zawarte w kosmetykach środki nawilżające pomagają zapewnić odpowiednie nawilżenie włosów i sprawiają, że włosy stają się miękkie w dotyku i łatwe do ułożenia.

Porady stylisty head&shoulders Bena Skervina

Międzynarodowy ekspert head&shoulders i znany stylista fryzur – Ben Skervin, radzi, jak przygotować się na zrobienie piorunującego pierwszego wrażenia.

Naturalny wygląd. Sprężyste i naturalnie wyglądające włosy są kluczem do zrobienia oszałamiającego pierwszego wrażenia. Niestety gromadzące się na nich sebum i pozostałości po produktach pielęgnacyjnych obciążają je i sprawiają, że włosy mogą wydawać się cieńsze niż w rzeczywistości.
Włosy to cenna ozdoba. Jeśli używasz elastycznych opasek do włosów wybieraj takie, które nie będą powodowały targania, łamania włosów czy ciągnięcia ich u nasady. NIGDY nie używaj gumowych opasek, które bardzo szybko zniszczą twoje włosy.
Dobry start. Nawilżanie skóry twarzy i ciała to jeden z najważniejszych elementów naszego codziennego rytuału pielęgnacji. Skóra głowy, o czym często zapominamy, wymaga równie troskliwej pielęgnacji, elementem której powinno być nawilżanie. Nawilżona skóry głowy to sekret pięknych, pozbawionych łupieżu włosów.
Wyłącz ogrzewanie. Coraz  więcej kobiet sięga po urządzenia do stylizacji na gorąco, które negatywnie wpływają na kondycję naszych włosów. Dlatego też pamiętaj, by używać prostownicy na dokładnie wysuszone włosy, dodatkowo lekko spryskane kosmetykiem termoochronnym. Nie stosuj urządzeń do stylizacji gorącym powietrzem codziennie, pozwalaj włosom wyschnąć naturalnie tak często jak to możliwe.
Potrzebny odpoczynek. Jeśli regularnie używasz produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, raz w tygodniu zrób sobie przerwę. Pozwól skórze głowy pooddychać. Jeśli zwykle nosisz związane włosy, rozpuść je na jeden dzień i zwolnij napięcie na skórze głowy.
Szkodliwy nawyk. Unikaj nawyku bawienia się włosami. Nawijanie włosów na palec lub drapanie skóry głowy nie tylko sprawi, że będziesz wydawać się nerwowa, ale przede wszystkim może prowadzić do zniszczenia włosów. Staraj się kontrolować swoje odruchy, szczególnie gdy Twoje ręce znajdują się w pobliżu włosów.