Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: co to oznacza?

Mars (podobnie jak inne planety) co jakiś czas retrograduje, czyli wchodzi w ruch wsteczny. Z ziemskiego punktu widzenia odnosimy wrażenie, że porusza się do tyłu. Jest to jednak wyłącznie złudzenie optyczne. Mimo to astrologowie uważają, że retrogradacja ma swoją specyficzną moc, która może był tak samo pożyteczna, jak i szkodliwa... Warto podkreślić, że obecna retrogradacja potrwa wyjątkowo długo - aż 7 miesięcy i z pewnością odczujemy jej specyficzne oddziaływanie.

Motywem przewodnim retrogradacji Marsa w Bliźniętach jest słowo. Wiele wydarzy się więc w sferach, gdzie ważną rolę odgrywają komunikacja i informacje. Można więc spodziewać się licznych utarczek werbalnych. Rozgorzeją dyskusje, a słowa nabiorą szczególnego znaczenia. Czas niestety będzie obfitował w liczne kłótnie i informacyjny bałagan, przez który trudno będzie odróżnić, co jest prawdą, a co kłamstwem. Dostrzeżemy to nie tylko w życiu codziennym, ale również w pracy, czy mediach. 

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: miłość i seks

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach niebywale wpływa również na nasze życie erotyczne i relacje w związku. Co to oznacza dla poszczególnych znaków zodiaku?

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Baran

Twój partner będzie miał problem z dopasowaniem się do ciebie. Gdy on będzie miał ochotę na jedno, ty – na coś zupełnie innego. Spokojne rozmowy, bez zbędnych emocji, wszystko wyjaśnią. 

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Byk

Uwierz w to, że po burzy zawsze wychodzi słońce. Jeśli nie czujesz się pewnie w związku, wyjaśnij wszystko z partnerem. To pozwoli wam uporządkować trudne sprawy. 

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Bliźnięta

Poznasz wielką siłę swoich uczuć i przekonasz się, czy twój związek to ten na całe życie. Jeśli uznasz, że trzeba się rozstać, to raczej nie będziesz żałować.

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Rak

Poczujesz się jak na karuzeli. Niczego nie będziesz w stanie zaplanować, co odbije się na twojej relacji z partnerem. Postaraj się uspokoić, znaleźć czas na wspólny relaks i dużo czułości.

Zobacz także:

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Lew

Od partnera zaczniesz oczekiwać konkretnych deklaracji. Jeśli ich nie usłyszysz, będziesz rozgoryczona i przygnębiona. Kluczem do poprawy waszych relacji będzie szczera rozmowa, która będzie konsekwencją pewnego niefortunnego zdarzenia...

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Panna

 Przekonasz się, że czasami warto się otworzyć i komunikować swoje potrzeby. Kontrolowana uległość i empatia w sypialni będą tym, co wyniesie waszą relację na wyższy poziom. 

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Waga

Pierwsza wyciągnij rękę na zgodę. Nie czekaj, aż partner się domyśli, o co ci chodzi. Mimo trudnych przeżyć warto dać sobie drugą szansę. Niestety, łatwiej coś zniszczyć, niż naprawić, a bez szczerej rozmowy nic się nie zmieni.

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Skorpion

Jeśli partner gubi się w zeznaniach, nie przypisuj mu od razu złych intencji. Jeśli widzisz, że jest w dołku raczej powinnaś mu pomóc, niż go strofować.

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Strzelec

Mniej mów, więcej słuchaj. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swojego partnera. Jeśli nie zmienisz się w aktywnego słuchacza, wasza relacja zawiśnie na włosku.

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Koziorożec

Nie komentuj ani nie pouczaj partnera. Nikt tego nie lubi zwłaszcza, kiedy nie ma humoru, by szukać ciętej riposty. Czasami warto ugryźć się w język, by uniknąć kłótni.

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Wodnik

U Wodników pozostających w długich związkach może pojawić się kryzys. Wszystkiemu winien będzie brak komunikacji i to, że ukrywacie przed sobą swoje pragnienia. Może czas otworzyć się na siebie w sypialni? 

Retrogradacja Marsa w Bliźniętach: Ryby

Pewne wydarzenia wstrząsną twoim życiem uczuciowym. Bądź stanowcza - postaw swoje dobro ponad wszystko i nie ulegaj presji. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: