Dzięki nowemu fotelikowi RECARO Avan maleństwo ma zapewniony maksymalny komfort i bezpieczeństwo niezależnie od tego, czy jest to krótka czy długa podróż. Opracowany zgodnie z najnowszą regulacją UN r 129/03 i-Size fotelik RECARO Avan spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa i  można go zamocować w samochodzie za pomocą pasa bezpieczeństwa lub opcjonalnej bazy i-Size. RECARO Avan wyróżnia obszerna skorupa do 83 cm., optymalna wentylacja, wyjątkowo przyjemne w dotyku tapicerki oraz duży daszek z ochroną UPF 50. Wszystko to zapewnia dziecku wyjątkowy komfort.  Jeśli dziecko wyrośnie z nosidełka dla niemowląt (powyżej 15 miesiąca) baza i-Size Avan / Kio może być używana z kolejnym fotelikiem Kio, który starczy do ok. 4 lat (do 105 cm).

System wentylacji

Swobodny dopływ świeżego powietrza jest bardzo ważny i  poprawia komfort nie tylko latem. Zapewniają to otwory w zewnętrznej skorupie fotelika, wewnętrznej warstwie energochłonnej oraz specjalne wstawki z siatki w tapicerce nosidełka, które umożliwiają ciągłą cyrkulację powietrza. Większego poziomu komfortu i dobrego samopoczucia nie da się osiągnąć. Niezależnie od tego, czy to krótka podróż w odwiedziny u babci, czy kilkugodzinna wyprawa na letnie wakacje –dzięki wyjątkowemu komfortowi maluszek z pewnością spędzi ją w świetnym nastroju.

Bardzo duża budka

Bardzo duża budka fotelika RECARO Avan z ochroną przeciwsłoneczną UPF 50 i wysuwaną dodatkową osłoną przeciwsłoneczną zapewniają ochronę wrażliwej skóry dziecka w słoneczne dni np. podczas pierwszych rodzinnych wakacji. W ten sposób przebywanie na zewnątrz jest przyjemnością dla wszystkich.

Lekki

Młodzi aktywni rodzice zawsze mają czymś zajęte ręce. Ważący tylko 4,1 kg fotelik RECARO Avan dzięki specjalnie wyprofilowanej rączce jest niezwykle wygodny w noszeniu.

Zobacz także:

Inteligentna klamra uprzęży

Przy wkładaniu i wyjmowaniu dziecka rodzice docenią proste i bezpieczne zapięcie zastosowane w RECARO Avan. Dzięki inteligentnej klamrze zapięcia: po wyjęciu dziecka klamra uprzęży odchyla się do przodu i pozostaje w tej pozycji. Dzięki temu, gdy dziecko jest wkładane, nie przysiada ono klamry, a rodzice są w stanie przypiąć je w nosidełku szybko, wygodnie i bezpiecznie.

System transportowy

Małe dziecko wymaga dużo snu a szybkie przepięcie RECARO Avan z samochodu do ramy wózka np. RECARO Celon jest możliwe dzięki specjalnemu adapterowi. To niesamowita elastyczność umożliwiająca codzienną bezstresową mobilność bez przerywania snu.


 
Rodzice z pewnością docenią wysoką jakość, design, łatwą obsługę i funkcjonalność  RECARO Avan potwierdzając opinię Jury międzynarodowego konkursu Plus X Award które w 2020 roku przyznało najwyższą nagrodę BEST PRODUCT OF THE YEAR.